Wesprzyj WOŚP i zgarnij gigantyczną Czwórkę

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 09:00
22. Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwała od rana. Do akcji włączyła się także Czwórka, która zorganizowała wyjątkową licytację.
Audio
  • O tajemnicach Czwórki wystawionej na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i innych atrakcjach 12 grudnia w Czwórce opowiada Kuba Marcinowicz (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Filip "Rudanacja" Antonowicz opowiada o wielkiej Czwórce do wylicytowania dla WOŚP (Czwórka/Co Was kręci?)
  • Licytacja wielkiej Czwórki trwa (Czwórka/Co Was kręci?)
  • Filip "Rudanacja" Antonowicz zachęca do licytowania (Czwórka/Kontrkultura)
  • Kuba Marcinowicz o niezwykłej historii Czwórki, którą można licytować (Czwórka/Ściąga z popkultury)
Gigantyczna Czwórka będzie do zdobycia w naszej licytacji
Gigantyczna Czwórka będzie do zdobycia w naszej licytacjiFoto: mat. Czwórki

Podczas tegorocznego, 22. finału akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazaliśmy na licytację… gigantyczną, styropianową Czwórkę. Na niej oczywiście znalazły się autografy naszych dziennikarzy!
Licytacja wystartowała o godz. 10.00 i trwała aż do wieczora. W tym czasie swoje oferty mogliście przesyłać na adres: czworka@polskieradio.pl .
Przez cały dzień o jej wynikach informowali Was nasi dziennikarze: Kuba Marcinowicz i Filip "Rudanacja" Antonowicz. Bieżące informacje na temat przebiegu 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy usłyszeć można było także w naszych serwisach informacyjnych (o każdej "pełnej" godzinie).

Cena za naszą gigantyczą Czwórkę z podpisami całej ekipy wyniosła ostatecznie 1024 zł!

/

Przez niemal cały dzień czekały Was także relacje nie tylko z ulic Warszawy, gdzie odbywały się zbiórki pieniędzy, ale także wielu innych, dużych miast w Polsce, m.in. Lublina, Koszalina, Skierniewic, Zakopanego, a także Trójmiasta. Nasi reporterzy dzielili się z Wami ciekawostkami z różnych regionów, rozmawiali z wolontariuszami WOŚP i ludźmi, którzy postanowili włączyć się w akcję i przekazać Fundacji cegiełkę.

Czytaj także:  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z Czwórką <<<
Nasz specjalny wysłannik pojawił się także w samym sercu Tatr, czyli w Dolinie Pięciu Stawów Polskich, by zdać Wam szczegółową relację z tego, jak przebiegają tam kwesty.

Gigantyczna
Gigantyczna Czwórka do zgarnięcia w licytacji/fot. mat. Czwórki

22. Finał WOŚP - relacja na żywo!!!

Dowiedz się więcej: WOŚP w Polskim Radiu <<<

Czwórka od lat, wraz z Wami, zbiera pieniądze, by wspomóc inicjatywy WOŚP. Nasze aukcje to jednak nie tylko zbiórka funduszy, ale także świetna zabawa. W ubiegłym roku zwycięzca licytacji na jeden dzień został dziennikarzem radiowym, a dwa lata temu - licytowaliśmy możliwość stworzenia własnego radiowego kanału!

/

(kdkul)

Czytaj także

Prof. Piotr Kaliciński: uratowanie komuś życia może być prezentem dla obu stron

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2013 14:40
12 stycznia 2014 odbędzie się kolejny finał WOŚP. Zebrane pieniądze pomogą jak zwykle dzieciakom oraz seniorom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

WOŚP: 35 milionów czerwonych serduszek już czeka na darczyńców

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2014 11:00
- Jeżeli zbierzemy tyle, ile przed rokiem, czyli ponad 50 mln złotych, to uda nam się zrealizować naprawdę ambitny plan - zapowiada Krzysztof Dobies. W niedzielę staruje 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cała Polska działa na rzecz WOŚP

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2014 08:00
Do tegorocznego, 22. Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyły się nie tylko instytucje, ale także prywatne osoby, m.in. projektanci biżuterii artystycznej, skupieni w grupie Biżuteryjki.
rozwiń zwiń