"Nawiedzeni". Informacje o świecie w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 12:46
29 września startuje nowa, jesienna ramówka Czwórki. Jedną z nowości będzie audycja "Nawiedzeni", prowadzona przez Patryka Kuniszewicza.
Audio
  • "Nawiedzeni" - o nowej audycji opowiada Patryk Kuniszewicz (Czwórka/Poranek OnLine)
Patryk Kuniszewicz
Patryk KuniszewiczFoto: Bartosz Bajerski/PR

Patryk Kuniszewicz, znany dotychczas m.in. jako prowadzący "W cztery oczy", w nowej odsłonie Czwórki poprowadzi zupełnie inną audycję - "Nawiedzeni", od poniedziałku do czwartku, od godz. 9.00 do 10.00.

Czytaj także: Czwórka pełna muzyki <<<

- To będzie komplet informacji edukacyjnych. Podamy bardzo dużo wiedzy, ale w fajnej, przystępnej formie – mówi Kuniszewicz. - Poruszane będą różne tematy. Na przykład w Dzień Faceta zastanowimy się, kim jest prawdziwy facet i przypomnimy "prawdziwych facetów" w historii. Liczymy na interakcję ze słuchaczami.

Czytaj także: Dyskusje, kontrwersje - "Się mówi", nowa audycja w Czwórce <<<

Audycje naukowe powrócą potem po godz. 12.00. - W "Mamy to” będziemy dzielić się w Wami różnego rodzaju pomysłami, jak sobie dać radę w róznych sytuacjach. Pozostanie jednak m.in. cykl "Spytaj redaktora" - opowiada Kuniszewicz.

Po więcej informacji zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy Michała Migały i Mariusza Infuleckiego z Patrykiem Kuniszewiczem w "Poranku OnLine".

Zobacz więcej: Nowa jesienna ramówka Czwórki. Będzie się działo! <<<

(kd, ac)

Zobacz więcej na temat: Czwórka edukacja NAUKA

Czytaj także

Deklaracja wiary. Najpierw lekarze, teraz nauczyciele

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2014 15:22
Po deklaracjach wiary lekarzy, teraz czas na nauczycieli. O tym, czy należy manifestować swoje przekonania, wykonując zawód zaufania społecznego, porozmawiamy w audycji "4 do 4".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ludzki mózg ma poczucie humoru

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2014 10:00
- Nieodzowne są skojarzenia. Jeśli nauczymy się nimi posługiwać i łączyć je z określonymi obrazami, rzeczywiście będziemy potrafili wykorzystywać wiedzę naszego mózgu - przekonuje Bartłomiej Boral, trener pamięci, kreatywności i rozwoju umysłowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzieci mogłyby nauczyć się więcej, gdyby nie chodziły do szkoły

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2014 13:30
- Dzieci poznają świat non-stop. Gdyby tę ciekawość świata i przyjemność towarzyszącą procesowi edukacji zachować jak najdłużej, polscy uczniowie nie przestawaliby się uczyć - przekonują goście Czwórki. - Świat ma fajerwerki, w szkole ich brakuje. Dziecko zamknięte w klasie kompletnie traci motywację.
rozwiń zwiń