Sylwester z Czwórką - brzmi dobrze!

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2016 18:12
W Sylwestra 2016 - od samego rana do późnych godzin nocnych - w Czwórce zadbamy o to, aby w ostatni dzień w roku nie zabrakło Wam pozytywnej energii.
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: pixabay.com/Unsplash/domena publiczna

Już od 8.00 rano w "Sobotologii" Patryk Kuniszewicz zabierze Was na cztery różne sylwestrowe zabawy - w klimacie rockowym, rastafariańskim, hip-hopowym i elektronicznym.

Następnie, po 10.00, wraz z Kariną Terzoni"Rozbieganych" zadbamy o sylwestrową i noworoczną dobrą kondycję.

"Pasjonautach" zaś, po 11.00, sprawdzimy, jak rozkręcają imprezy zawodowi wodzireje oraz pokażemy, na czym polega siła magicznych sztuczek - opowie nam o tym iluzjonista występujący jako Y. Audycję poprowadzi jak zwykle Beata Kwiatkowska

A po 14.00, razem z Anną Hardej i Jakubem Jamrozkiem, w "Zaklinaczach czasu" zajrzymy do historii nocy sylwestrowej - sprawdzimy m.in. kiedy po raz pierwszy świętowano sylwestra oraz jak wyglądały sylwestrowe zabawy w przedwojennej Polsce.

Skoro to Sylwester to po 15.00 w "Kluczu kulturowym" rozgości się litera S, a wybór haseł mamy bardzo duży: stroje regionalne, stare studnie, stare miasta, sokolnicy, saturator, satyra, syrenki, sarny, sopockie molo, sery polskie, Sudety… Na które z nich się zdecyduje Justyna Majchrzak?

Po 18.00 w "Sylwestrowym Starterze" rozgrzewkę przed harcami zaserwuje Wam Ula Kaczyńska. Posłuchamy jej autorskiej selekcji największych przebojów lat 80. i 90. - do malowania (się), prasowania koszuli, do przygotowywania sałatki jarzynowej oraz do posiedzenia przed komputerem.

A wielki sylwestrowy finał w Czwórce zaczniemy już o 20.00 - na muzyczną podróż przez dekady zabiorą Was Mateusz Tomaszuk i Patryk Grabowski. W trakcie audycji będziecie mogli zadzwonić, złożyć życzenia, pozdrowić bliskich albo... wyznać miłość. Razem z Wami na Instagramie wybierzemy też parę wieczoru oraz stworzymy sylwestrową mapę słuchaczy Czwórki.

Jeśli Sylwester to tylko z Czwórką!

jsz/kd

Czytaj także

Fordanser - zawodowo rozkręca imprezy

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2015 16:10
Są spontaniczni, kochają taniec, świetnie się ruszają i potrafią rozmawiać na każdy temat. Ich zadanie to rozkręcenie nawet najnudniejszej imprezy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lekcja tańca w Czwórce. Szykujemy się na karnawał!

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2016 15:00
Wyobraź sobie, że podczas imprezy wchodzisz na parkiet, a reszta sali nie może oderwać od Ciebie wzroku. Jak to zrobić? Naucz się tańczyć i zostań królem albo królową balu!
rozwiń zwiń