12”/h - nowy "winylowy" projekt muzyczny Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2017 13:58
12”/h [Dwanaście cali na godzinę] to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce - cykliczne sety grane wyłącznie z winyli, transmitowane live w Internecie! W każdy wtorek po godzinie 19.00 odwiedzać nas będą DJ-e, kolekcjonerzy, muzycy i fascynaci czarnych płyt.
Zapraszamy na wyjątkowy cykl muzycznych wydarzeń
Zapraszamy na wyjątkowy cykl muzycznych wydarzeńFoto: mat. pras./Czwórka

lipali koncerty 1200 500.jpg
Zobacz więcej Koncerty Czwórki <<<

Ich sety nie tylko usłyszymy na żywo na antenie Czwórki, ale także zobaczymy na facebook.com/czworka. W naszym studiu zaprezentują się najlepsi polscy DJ-e, bez gatunkowych ograniczeń i szufladkowania. Startujemy już 3 października!

W październiku zagrają u nas:

Ola Teks


Up To Date przemek sejwa 1200.jpg
Up To Date Festival 2017 - zapraszamy do słuchania!

Didżejka, miłośniczka płyt winylowych, członkini kolektywu Move Move oraz inicjatorka cyklu Move Mózg. Jej znakiem firmowym jest muzyczny eklektyzm. Potrafi z sukcesem łączyć delikatniejsze brzemienia house’u z mrocznym, potężnym techno. Nie stroni od melodii i analogowych brzmień, a także pociętych wokali i intrygujących dźwięków. Jej głównym celem jest uszczęśliwianie ludzi poprzez muzykę i porywanie do tańca.

DJ Szum

Jeden z najbardziej doświadczonych warszawskich DJ-ów.  Założyciel kolektywu Radical Dancefloor Killers (RDKillers). Grał m.in. w projektach Primitivo, Dysmorfofobia, Bauagan oraz Weiss. Performer i kompozytor muzyki do przedstawień Komuny Otwock, spiritus movens niezależnych wytwórni: RDKillers Records, Saturator Label, Zgniłe Mięso Rekords, organizator festiwalu 'Weź To Wyłącz', producent muzyczny Pink Bazooka. 

Truant

Warszawski producent i DJ rozpoczynał swoją karierę w 2004 roku w legendarnym, nieistniejącym już, stołecznym klubie Paragraf 51. Obecnie jest rezydentem klubów Smolna i Luzztro. Występował m.in. u boku takich artystów jak Chris Liebing, Adam Port,  Dusky, M.A.N.D.Y., Robert Babicz, Loco Dice, Vitalic i Brodinski. Zwycięzca polskiej edycji Burn Residency. 

JEALO (Wojtek Jarosiński)

Audiofil-realista. Był związany z formacją Niewinni Czarodzieje/Innocent Sorcerers od początku jej istnienia. Tworzył kolektyw Fuzion związany z dawnym Jazz Radiem oraz przez trzy lata pracował w warszawskich sklepach płytowych Recorheadshop i Side One. Trudno jednoznacznie zdefiniowac jego styl - podczas  setów Jealo można usłyszeć proto-house, afro-tech, detroit, rare grooves, jazz, classic & nu disco, a także boogie i soul.

Last Robots

Warszawski duet didżejsko-producencki, tworzony przez znanego z anteny Czwórki Berta oraz iRobot'a. W ich setach można usłyszeć house, szczególnie w jego disco wcieleniu. Last Robots nie stronią od klasycznych brzmień Chicago i acid. Na swoim koncie mają występy na większości polskich festiwali. W audycji zagrają specjalny halloweenowy set. 

***

Zapraszamy!

mat. pras./kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak