X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sting i Shaggy. Specjalny koncert w Polskim Radiu

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2018 13:28
Na kilka dni przed występem dla Królowej Elżbiety, w Studiu Koncertowym Polskiego Radia, wystąpił znakomity duet: Sting i Shaggy. 
Shaggy i Sting w kwietniu zagrają tylko dwa razy w Europie: podczas The Queens Birthday Party 2018 w Royal Albert Hall w Londynie i w Warszawie, w Polskim RadiuFoto: mat. pras.
Shaggy i Sting w kwietniu zagrają tylko dwa razy w Europie: podczas The Queen's Birthday Party 2018 w Royal Albert Hall w Londynie i w Warszawie, w Polskim RadiuFoto: mat. pras.Foto: mat. pras.

sting shaggy maken 1200.jpg
Sting i Shaggy: przenosimy reggae w inne obszary

Niezwykłe wydarzenie muzyczne organizowane przez Polskie Radio jest przedpremierowym koncertem Stinga i Shaggy'ego z utworami z płyty "44/876". Zauroczeni karaibskimi dźwiękami muzycy wystąpili w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. 

Polskie Radio jest partnerem medialnym płyty "44/876", która ukaże się 20 kwietnia 2018 roku. Po przedpremierowym, niedzielnym koncercie w Polskim Radiu, Sting i Shaggy wystąpią 21 kwietnia 2018 w Royal Albert Hall podczas uroczystego koncertu z okazji 92. urodzin Królowej Elżbiety II. 

Sting i Shaggy byli także gośćmi Makena w Czwórkowej audycji "Strefa Dread". - Muzyka to język, który ewoluuje poprzez zapożyczenia, fuzje. W tym obaj jesteśmy dobrzy. Gdy muzyka utyka w jednym miejscu, to zaczyna umierać - mówili w rozmowie w Czwórce. Opowiadali wówczas także m.in. o tym, jak wyglądała praca w studiu przy nagrywaniu krążka "44/876", co wydarzyło się na koncercie w Kingston i w jaki sposób przebój The Police "Every Breath You Take" wiąże się z pobytem Stinga na Jamajce. POSŁUCHAJ NAGRANIA >>>

***

mat.pras./kd/ac/pj

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Subajah: niosę ludziom miłość

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2017 22:01
W naszym studiu pojawił się gość, który występował obok artystów takich jak: Max Romeo, Twinkle Brothers i Aswad. Światło dzienne ujrzał właśnie jego najnowszy krążek "Architect".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kamil Bednarek o nowej płycie: to mój muzyczny talizman

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2017 23:01
Jak przekonywał Kamil Bednarek w Czwórce, to odważna płyta, połączenie różnych nurtów. - Wszystko teraz się zmienia i jak też chciałem pójść z duchem czasu. Potrzebowałem świeżości - mówił w rozmowie z Makenem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Christos DC o swojej muzycznej drodze i... o Polsce

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2018 22:00
Wokalista i producent muzyczny Christos DC, czyli Chris Vrenios po raz pierwszy pojawił się w Polsce. W Czwórce wspominał swoje pierwsze wrażenia, ale opowiadał także o muzycznych planach.
rozwiń zwiń