Czwórka na Audioriver 2018. Tak było w Płocku

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2018 10:23
Czwórka nadawała z największego festiwalu muzyki elektronicznej w Polsce. Na uczestników wydarzenia i słuchaczy czekało sporo atrakcji przygotowanych przez naszych dziennikarzy.
Last robots za deckami
Last robots za deckamiFoto: Ula Kaczyńska/Czwórka

W sobotę 28 lipca, zaprosiliśmy słuchaczy i uczestników festiwalu na Rynek w Płocku na drugą część cyklu debat "Quo Vadis Techno?". Czym jest muzyka techno? Jakie są jej definicje? W jakiej kondycji jest polska scena i jak wypadamy w porównaniu z tą światową? Jakie są perspektywy rozwoju tego gatunku? Czy techno to już mainstream? Odpowiedzi na te pytania szukała Ula Kaczyńska oraz goście: An On Bast (polska producentka muzyki elektronicznej i live performer), Leon (polski DJ z 15-letnim międzynarodowym stażem), Dtekk (DJ, promotor i aktywista na rzecz kultury) oraz Piotr Bejnar (szef wytwórni Otake, producent, live performer i DJ). Debata odbyła się w ramach Audioriver Sobótka – programu wydarzeń towarzyszących festiwalowi.

ZOBACZ WIĘCEJ Debata na Audioriver 2018 "Quo vadis, techno?" >>>

Oprócz relacji z festiwalu na antenie, w sobotę mogliście posłuchać dwóch audycji prowadzonych prosto z Płocka. W "Hotspocie" Mateusz Kulik oprowadzał nas po pierwszej stolicy Mazowsza. Zaś wieczorem zaprosiliśmy na specjalne, festiwalowe wydanie "Prywatki" z terenu Audioriver, które poprowadzili Ula Kaczyńska i Norbert Borzym


mat.pras./ac/kh

Czytaj także

Nietuzinkowa elektronika na Audioriver w Płocku

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2017 18:01
- Muzyka elektroniczna, którą gramy na naszym festiwalu, jest ambitna i przyjazna jednocześnie - mówił w Czwórkowym "Muzycznym Lunchu" Łukasz Napora, rzecznik prasowy festiwalu Audrioriver, którego 12. edycja odbędzie się w dniach od 28 do 30 lipca w Płocku.      
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórka i Debata "Quo Vadis Techno" na Instytut Festival 2018

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2018 08:45
Tego lata radiowa Czwórka odwiedzi czołowe festiwale z muzyczne w Polsce, podczas których będzie rozmawiać z artystami, DJ’ami oraz producentami o przyszłości i rozwoju muzyki techno na świecie. Pierwszy przystanek? Twierdza Modlin, gdzie 22 i 23 czerwca odbywa się Instytut Festival 2018 Music & Art.
rozwiń zwiń