X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Czwórka idzie na studia". Pierwszy przystanek: Wrocław

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 15:33
Czwórka na spotkaniach ze studentami. Dziennikarze Czwórki pojawią się w trzech akademickich miastach: Wrocławiu, Lublinie i Toruniu. Wypatrujcie żółtego logo Czwórki na swoich uczelniach. Dziś Wrocław!
Audio
  • Katarzyna Czarnacka zaprasza na Dni Aktywności Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Sprawdź, co będzie się działo (Pierwsze Słyszę/Czwórka)
  • O kreatywnym lenistwie i oglądaniu filmów z wrocławskimi studentami rozmawia Jakub Jamrozek (Czat Czwórki/Czwórka)
Logo akcji Czwórka idzie na studia
Logo akcji "Czwórka idzie na studia"Foto: mat. pras.

plener.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Audycje plenerowe Czwórki >>>

Zaczynamy od Wrocławia, w którym zawitaliśmy. Nasza ekipa pojawiła się tam podczas Dni Aktywności Studenckiej Politechniki Wrocławskiej.

To największa tego typu impreza, w ramach której mieliśmy okazję przyjrzenia się kreatywnym projektom i działalnościom, w które na co dzień angażują się studenci Politechniki Wrocławskiej.

Wśród 60 stoisk oglądaliście prezentacje zwycięskich prac konkursowych, niecodziennych osiągnięć naukowych, sukcesów sportowych i artystycznych studentów Politechniki Wrocławskiej. Była tam też Czwórka. Na naszym stanowisku nie zabrakło gier i konkursów z nagrodami.


dj bert 1200.jpg
Czwórka idzie na studia. DJ Bert gra dla studentów

Relację z wydarzenia mogliście usłyszeć na naszych falach od godz. 9:00 w "Wiadomościach Radiowej Czwórki", audycjach "Stacja nauka" i "Dajesz radę". O godz. 13.00 Silent Disco poprowadził dziennikarz muzyczny Czwórki i DJ Norbert Borzym. Transmisji z autorskiej selekcji setów mogliśmy posłuchać na żywo w audycji "Muzyczny Lunch".

A to dopiero pierwszy przystanek. Informacje o następnych już niebawem na antenie radiowej Czwórki.

***

mat. pras./ac/kd/pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka studia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czy studia są nam jeszcze potrzebne?

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2019 22:04
45% współczesnych polskich 30-34-latków to osoby z wyższym wykształceniem. Niegdyś ukończenie studiów wyższych było czymś prestiżowym. Dziś zdobywanie stopni naukowych powszednieje. Czy studia są nam jeszcze potrzebne?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wykłady, kolokwia, egzaminy. A co robią studenci po zajęciach?

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 21:12
Kiedyś przy uczelniach działały kabarety, teatry, wieczorem rozkwitało życie w klubach studenckich. To w nich pierwsze kroki stawiali Urszula Dudziak, Agnieszka Osiecka czy Wojciech Młynarski. Jak dzisiaj wygląda życie studentów po zajęciach? - Im więcej się robi, tym na więcej rzeczy masz czas - mówi Jakub Kądzielski.
rozwiń zwiń