Zawodowcy na stoku, gwiazdy muzyki na scenie. Sprawdź, co działo się w Szczyrku

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2020 13:40
28 i 29 lutego odwiedziliśmy największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce. Przez dwa dni nasi dziennikarze relacjonowali dla Was przebieg imprezy. Na miejscu mieliście okazję odwiedzić Czwórkową InstraStrefę w Miasteczku Festiwalowym oraz stanowisko DJ-skie, gdzie zagrali Bert oraz true.dat.
Audio
  • Justyna Tylczyńska zaprasza na SnowFest 2020 (W to mi graj/Czwórka)
  • Mateusz Fusiarz zaprasza na 7. SnowFest (Wiadomości Radiowej Czwórki)
  • Największe gwiazdy muzyki i sportów zimowych na 7. SnowFest w Szczyrku. Zaprasza organizator Igor Fleiszer (Wiadomości Radiowej Czwórki)
  • Najważniejsza zimowa impreza muzyczno-sportowa ruszyła w Szczyrku. Co będzie się działo? Opowiada organizator Igor Fleiszer (Rock Blok/Czwórka)
  • Co poza zawodami i muzyką? Do Szczyrku zaprasza Michał Słowioczek (Wiadomości Radiowej Czwórki)
  • "PlanAir" w Szczyrku. O SnowFest 2020 opowiadają organizatorzy Igor Fleiszer i Jacek Milas, Daniel Pulit, zawodnik Piotr Tokarczyk oraz uczestnicy (Czwórka)
  • Norbert Borzym zaprasza na drugą godzinę audycji "PlanAir" w Szczyrku. SnowFest 2020 (Czwórka)
SnowFest 2020
SnowFest 2020Foto: Mateusz Kulik/Czwórka

plener.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ "PlenAirowe" audycje Czwórki >>>

SnowFest powered by Tauron, którego patronem medialnym były radiowa Czwórka i Trójka, to impreza łącząca muzyczne koncerty ze sportową rywalizacją. W jednym miejscu spotkali się najlepsi snowboardziści, narciarze freestylowi oraz liczna grupa rozchwytywanych na całym świecie muzyków. Na terenie Amfiteatru, na kilku scenach, zagrali: legendarny Mos Def, autor słynnego albumu "Black on Both Sides", jeden z czołowych przedstawicieli francuskiej muzyki elektronicznej - Vitalic, holenderskie trio Kraak & Smaak, które w pełnym koncertowym składzie zaprezentuje swój najnowszy materiał z płyty "Pleasure Center". SIGMA -  autorzy takich hitów jak "Nobody To Love" czy "Dilemma". a także wielu innych. Polską scenę muzyczną reprezentowały takie gwiazdy, jak Sokół, Kamp!, czy emanujący niespożytą energią zespół Łąki Łan.

SnowFest to także zawody freestylowe dla szukających wrażeń narciarzy i snowboardzistów. Tym razem skocznia narciarska Skalite nabrała miejskiego charakteru, co pozwoliło zawodnikom zaprezentować niecodzienne triki.

W piątek oraz w sobotę, 28 i 29 lutego, od godziny 20.00, Czwórka zapraszała do swojej InstaStrefy w Miasteczku Festiwalowym pod Skocznią Skalite, gdzie przygotowała dla festiwalowiczów wiele konkursów, nagród i zabaw.

W sobotę ekipę Czwórki będzie można było spotkać już od godz. 12.00 przy dolnej stacji gondoli Szczyrk Mountain Resort, gdzie znajdowało się Czwórkowe stanowisko DJ-skie. Przez trzy godziny słuchaczy rozgrzewała będzie zimowa gorąca herbata oraz muzyka, którą grali Bert oraz true.dat, DJ-e i dziennikarze muzyczni Czwórki. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, zabaw i konkursów z nagrodami.

Justyna Tylczyńska i Mateusz Fusiarz dzielili się swoimi wrażeniami ze stoku w piątek ok. godziny 20.00, 21.00 oraz 22.40. W sobotę relacje pojawili się podczas audycji "W to mi graj" po godz. 12.00 oraz w Wiadomościach o 14.00. ZOBACZ WIĘCEJ >>>

W sobotnie popołudnie, od godziny 17:00 Czwórka zapraszała do wysłuchania audycji "Nie na-żarty", nadawanej z restauracji Stara Karczma. Mateusz Kulik i jego goście porozmawiają o beskidzkiej tradycji smaku. ZOBACZ WIĘCEJ >>>

A od godziny 20.00, audycja specjalna "PlenAir", prosto z Miasteczka Festiwalowego. Hanna Dołęgowska oraz Mateusz Fusiarz zrelacjonowali zawody sportowe, podczas których swój freestyle pokazali najlepsi narciarze. O godzinie 21.00 odbył się "PlenAir" muzyczny, podczas którego DJ Bert zapowiedzieli największe festiwalowe koncerty. A o godzinie 22:00 na "Sportowe podsumowanie dnia" zaprasza Mateusz Fusiarz.

SnowFest 2020 SnowFest 2020

***

Czwórki można słuchać na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio.

mat. prasowe/kul/kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka SnowFest
Czytaj także

Czy ekologia zmienia przemysł modowy?

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2019 12:58
- Rynek tekstylny, zaraz po przemyśle petrochemicznym jest drugim co do wielkości trucielem. Emisje z tego sektora są większe niż w przemyśle lotniczym. W skali roku to 1,700 miliardów wyprodukowanych sztuk odzieży i 2 miliardy ton odpadów - alarmowała Katarzyna Karpa-Świderek z WWF Polska.
rozwiń zwiń