SnowFest Festival 2021. Na scenie m.in. Rudimental, Catz’n Dogz, Łona i Webber

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2020 13:56
Trzy miesiące dzielą nas od największego muzycznego święta w samym środku zimy, czyli od 8. edycji SnowFest Festival. Wiemy już, że do line-upu wydarzenia dołączą m.in. Rudimental, Catz’n Dogz, Metrik, a także Łona i Webber, a Czwórka objęła je swoim patronatem.
Catz N Dogz w Czwórce
Catz 'N Dogz w Czwórce Foto: Bartosz Bajerski/PR
snowfest 2020 1200.jpg
SnowFest 2020 - zobacz, jak bawiliśmy się w Szczyrku

SnowFest łączy w sobie elementy muzyki, sztuk wizualnych, sportów zimowych, pysznego jedzenia oraz niepowtarzalnej atmosfery, którą rok w rok tworzą wszyscy goście zimowej stolicy Polski - Szczyrku.  

Posłuchaj
54:55 2020_12_09 13_05_07_PR4_Muzyczny_Lunch.mp3 O przyszłorocznej odsłonie SnowFest opowiada Igor Fleiszer, organizator wydarzenia (Muzyczny Lunch/Czwórka) 

ZOBACZ WIĘCEJ PATRONATY CZWÓRKI >>>

SnowFest Festival 2021 SnowFest Festival 2021

Grubson SnowFest_2019 1200.jpg
SnowFest 2019. Zimowe szaleństwo w Szczyrku

Spełnienie oraz radość znajdą nawet najbardziej wymagający muzyczni słuchacze, gdyż w dniach 5 i 6 marca 2021 Szczyrk odwiedzą m.in. ogłoszeni do tej pory: legendarny niemiecki DJ i producent Boys Noize niezwykle uznany przedstawiciel gatunku d’n’b spod znaku Culture Shock. Na tydzień po premierze albumu na scenie głównej festiwalu pojawi się najpopularniejszy hip-hopowy skład w Polsce - PRO8L3M i zespół, który jest nieformalnym ambasadorem "SnowFest-owej idei" - Łąki Łan.

SnowFest Festival 2021 | Trailer 1/SnowFest Festival


Zawody Pucharu Europy FIS Mistrzoswa Polski we Freeskiingu 1200.jpg
Mistrzowski weekend w Białce. "Grawitacja nie istnieje"

Do wyżej wymienionych nazwisk dołączają także: jeden z najbardziej uznanych, rozpoznawalnych i płodnych artystów na scenie drum & bass - Metrik. Ten młody producent muzyczny i DJ szybko od nikomu nieznanego chłopaka stał się gwiazdą gatunku. Wystarczyła jedna produkcja "Your World", która szturmem wdarła się na szczyty list przebojów. Poza Metrikiem na festiwalu usłyszymy także - Rudimental. Ich siłą jest niezwykle umiejętne kreowanie klimatu kompozycji, zarówno tych bardziej stonowanych i wpisujących w bardziej undergroundowy d`n`b, jak i tych, które z miejsca staną się stałymi punktami w dj`skich setach prezentujących bardziej mainstreamowi oblicze tego gatunku. Wystarczy posłuchać "Waiting All Night" z udziałem Elli Eyre,  jednej z trzech gościnnie występujących na "Home" wokalistek, aby mieć pełen obraz tego czym jest i jeszcze długo będzie Rudimental.

ZOBACZ TAKŻE Koncerty Czwórki >>>

Na festiwalu pojawią się też polskie akcenty w postaci: najpopularniejszego polskiego duetu elektronicznego - Catz’n Dogz, czyli szefów wytwórni Pets Recordings oraz ulubieńców polskiej publiczności, a także lirycznego geniusza i mistrza słowa Łony i Webbera, którzy na SnowFest zajrzą w eskorcie zespołu The Pimps. 

Patronem medialnym Festiwalu są: Czwórka, a także Program Trzeci Polskiego Radia.

mat. pras./kd


Czytaj także

Student w wielkim mieście. Jak nie zginąć?

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2015 10:00
Przed rozpoczęciem roku akademickiego warto dowiedzieć się, jakie atrakcje oferuje nam miasto, do którego planujemy wyjechać na studia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Return To Earth". Niezwykła filmowo-rowerowa wyprawa

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 13:40
Największe wydarzenie rowerowe roku! Film twórców hitu rowerowego "unReal" - "Return To Earth".
rozwiń zwiń