SnowFest 2022 - drugie ogłoszenie artystów. Tam zaroi się od gwiazd!

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2021 14:35
Trzy miesiące dzielą nas od największego muzycznego święta w samym środku zimy, czyli od 9. edycji jedynego i niepowtarzalnego festiwalu SnowFest, którego patronem jest Czwórka. Łączy on w sobie elementy muzyki, sztuk wizualnych, sportów zimowych, pysznego jedzenia oraz niepowtarzalnej atmosfery, którą rok w rok tworzą wszyscy przyjezdni do zimowej stolicy Polski - Szczyrku.
Nowa nadzieja polskiego hip-hopu  Miętha
Nowa nadzieja polskiego hip-hopu – MięthaFoto: mat.pras./Snowfest

4 i 5 marca 2022 Szczyrk odwiedzą m.in. ogłoszeni do tej pory: najpopularniejszy hip-hopowy skład w Polsce - PRO8L3M, odnoszący międzynarodowe sukcesy polski duet elektroniczny – Catz’ n Dogz, ulubieńcy publiczności - liryczny geniusz Łona i świetny producent Webber, którzy na SnowFest zajrzą w eskorcie zespołu The Pimps. Nie zabraknie także czołowych przedstawicieli z nieocenionym wkładem w rozwój sceny drum`n bass, doskonałych dj-ów i producentów, którzy mają olbrzymi wkład w rozwój tego gatunku – Metrik i Culture Shock.

Do wyżej wymienionych nazwisk dołączają także: 2manydjs, czyli jeden z najbardziej szanowanych duetów w historii elektroniki oraz pionierzy współczesnego klubowego brzmienia, Third Son – wschodząca gwiazda i autor niezwykle ciepło przyjętego występu podczas CARBON Silesia Festival, nowa nadzieja polskiego hip-hopu - Miętha, nieformalni ambasadorowie festiwalu - Łąki Łan, a także pierwszy, polski producent drum’n’bass w katalogach najważniejszych wytwórni na świecie - Living Plastic.

To jeszcze nie wszyscy wykonawcy, którzy pojawią się na SnowFest w Szczyrku. Kolejne ogłoszenie w styczniu, ale już teraz warto zaopatrzyć się w bilety i ze spokojem spoglądać na marcowy weekend. Baza noclegowa w mieście także ma swoje ograniczenia, a kwatery i pokoje szybko znikają, więc nie należy tego zostawiać na ostatnią chwilę.

ZOBACZ TAKŻE Plenerowe audycje Czwórki >>>

 

..

SnowFest to nie tylko muzyka, ale także pierwsze apres-ski w Polsce, łączące występy artystyczne z regularną jazdą na stoku. W przerwach od jazdy, oglądania skoków czy koncertowania, będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Do Szczyrku zjadą się najlepsi food-truckowi wystawcy i zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień. 

mat.pras./pj


Zobacz więcej na temat: Czwórka SnowFest

Czytaj także

Krakowski Festiwal Górski. "Wszystkie zajawki w jednym miejscu"

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2021 14:50
O imprezie mówi się, że jest górskim podsumowaniem ostatnich 12 miesięcy. W tym roku Krakowski Festiwal Górski odbędzie się w pierwszy weekend grudnia, pod patronatem Czwórki. 
rozwiń zwiń