Przejazd przez knajpę - z Czwórką na Czarnym Groniu

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 18:00
Wyobrażasz sobie, że rozpędzasz się na nartach lub desce i z impetem wjeżdżasz do góralskiej knajpy pełnej ludzi? Jeśli nie, sprawdź jak śmiałkowie robili to na Czarnym Groniu.
Audio
  • Jak zawodnicy przygotowywali się do udziału w konkursie Przejazd przez knajpę i czym Czarny Groń urzeka turystów? (Hotspot/Czwórka)
Czwórka na Czarnym Groniu
Czwórka na Czarnym GroniuFoto: Czwórka

"Przejazd przez knajpę" to nietypowe zawody, w których uczestnicy mają okazję przejechać przez środek knajpy i wylądować wprost na stoku. W rym roku impreza odbyła się po raz szósty.


ZOBACZ TAKŻE Czwórka na Czarnym Groniu [GALERIA] >>>

W tym roku "Przejazd przez knajpę" nie zwolnił tempa. Na narciarzy i snowboardzistów nie tylko czekał snowpark, ale rewelacyjna hopka na tyłach "knajpy".

Relacje z imprezy nadawaliśmy uw "Wiadomościach", w audycji "Hotspot" i  w "Sportowym podsumowaniu dnia" oraz w niedzielnej audycji "4 bieg".


Patryk Kuniszewicz gotowy na ferie zimowe z Czwórką Patryk Kuniszewicz na Czarnym Groniu

***

mat. pras./kd/kul

Czytaj także

Ferie zimowe 2019. Białe szaleństwo z Czwórką

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 15:44
Zimowe wakacje! Czas śniegowych zabaw! Ekipa Czwórki też oddaje się szaleństwu, ale z mikrofonem w ręku. Na stokach słuchamy rozgrzewających przebojów, a myślami sięgamy do ciekawostek technologicznych, naukowych i… oczywiście kulturalnych.
rozwiń zwiń
Czytaj także

SnowFest 2019. Tak bawiliśmy się w Szczyrku

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2019 16:02
Tegoroczny SnowFest, kolejna odsłona imprezy łączącej muzyczne koncerty ze sportową rywalizacją, odbyła się w Szczyrku. Przez cały weekend prezentowaliśmy relacje z tego wydarzenia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Szczyrk - na dobrą zabawę przez cały rok

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2019 10:00
Ze względu na położenie Szczyrk jest atrakcyjnym miejscem wypoczynkowym dla osób ze Śląska i Małopolski, a także z Czech i Słowacji. - Mamy bardzo dobry sezon, który długo jeszcze potrwa. - zapowiada Tomasz Laszczak ze Szczyrk Mountain Resort. - Przygotowaliśmy 22 kilometry tras o różnym stopniu trudności, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.
rozwiń zwiń