X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Studenckie życie Andrzeja Olechowskiego

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2013 11:38
Nie od dziś wiadomo, że nie samymi wykładami student żyje. W Czwórce ten okres swojego życia będzie wspominał znany polityk Andrzej Olechowski.
Andrzej Olechowski docenia determinację Ewy Kopacz
Andrzej Olechowski docenia determinację Ewy KopaczFoto: Wikimedia Commons/JDavid

Już w latach '50 pojawiło się pojęcie "kultura studencka", obejmujące amatorską działalność muzyczną, poetycką, teatralną i kabaretową. W czasach PRL-u założono Studencki Teatr Satyryków; rodziły się festiwale FAMA, PaKA i YAPA. Prężnie działały też studenckie kluby.

O Hybrydach, Stodole i innych miejscach, w których wypadało się pojawiać, porozmawiamy z politykiem, ekonomistą, ministrem finansów oraz byłym studentem, dziennikarzem muzycznym i stałym bywalcem klubów, Andrzejem Olechowskim.

Zapraszamy na audycję "Ściąga z popkultury" w niedzielę, 15 września po godz. 14.00.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Casting na współlokatora to troska o dobrą atmosferę w domu

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2013 12:00
Odkąd zdobycie kredytu na mieszkanie stało się niemalże "mission impossible", wzrosło zainteresowanie lokalami do wynajęcia. Postanowiliśmy sprawdzić gdzie są najtańsze pokoje, na czym polega casting na współmieszkańca oraz co robi ekspert z dziedziny home stagingu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Każdy może manifestować, co chce i jak chce"

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2013 08:00
W środę, 11 września w Warszawie pojawią się związkowcy, żeby zaprotestować przeciwko uchwalonym przez parlament i podpisanym przez prezydenta zmianom w Kodeksie pracy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aung San Suu Kyi: w życiu najważniejsza jest możliwość wyboru

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2013 17:00
- Wszędzie, gdzie jestem, staram się rozmawiać z młodymi ludźmi, bo jesteście naszą przyszłością. To wy walczycie o to, żeby było lepiej - mówiła Aung San Suu Kyi podczas wykładu na UW. Laureatka Pokojowej Nagrody Nobla od wizyty w Polsce rozpoczęła podróż po Europie Środkowo-Wschodniej.
rozwiń zwiń