"Się baluje się" - konkurs studniówkowy roztrzygnięty!

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2015 15:03
W tegorocznym konkursie "Się baluje się" Czwórka wyłoniła aż trzy zwycięskie szkoły. Niezapomnianą noc studniówkową w towarzystwie naszych dziennikarzy spędzą uczniowie szkół w Jaworznie, Bydgoszczy i Bolesławcu.
Jak zorganizować bal maturalny, który będzie naprawdę niezapomniany? Pomożemy
Jak zorganizować bal maturalny, który będzie naprawdę niezapomniany? Pomożemy!Foto: Glow Images/East News

Graf. Czwórka Graf. Czwórka

Na pierwszą imprezę Michał Migała i Mariusz Infulecki wybiorą się już 8 stycznia.

Jury, złożone z dziennikarzy Czwórki, wybrało trzy najbardziej pomysłowe i szalone zdjęcia wykonane przez uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie (1 miejsce), Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy (2 miejsce) i Zespołu Szkół Budowlanych w Bolesławcu (3 miejsce).

Na balu studniówkowym w nagrodzonych szkołach specjalnie dla maturzystów Czwórka przygotuje sety DJ-skie, nie zabraknie licznych atrakcji i konkursów. Pojawi się także fotobudka Czwórki, która uwieczni beztroskie chwile przed jednym z najważniejszych egzaminów w życiu.

Oprawa muzyczna i prowadzący zagwarantują uczestnikom niepowtarzalny klimat i doskonałą zabawę.

***

Impreza będzie transmitowana podczas audycji "PlenAir", emitowanej na żywo ze zwycięskich szkół. Pierwszą imprezę poprowadzą Mariusz Infulecki, Michał Migała.

kd/mg

Czytaj także

Twórca kanału "Polimaty": nie spoczywam na laurach

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2015 09:09
Choć jego kanał ma niemal 370 tys. subskrybentów na YouTubie, a książka sprzedaje się jak świeże bułeczki, Radek Kotarski nie zatrzymuje się i wciąż realizuje nowe pomysły.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Miller. Jak skutecznie zniszczyć swój związek?

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2015 09:39
- Kryzysy w związkach są niezbędne, nie ma możliwości, żeby ich nie było - przekonywała w rozmowie z Czwórką Katarzyna Miller, autorka książki "Kup Kochance męża kwiaty".
rozwiń zwiń