Twórca kanału "Polimaty": nie spoczywam na laurach

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2015 09:09
Choć jego kanał ma niemal 370 tys. subskrybentów na YouTubie, a książka sprzedaje się jak świeże bułeczki, Radek Kotarski nie zatrzymuje się i wciąż realizuje nowe pomysły.
Audio
  • Radek Kotarski opowiada o swoim kanale "Polimaty, a także wciela się w rolę Bogusława Wołoszańskiego (Audycja nr 1/Czwórka)
Radek Kotarski opowiedział w Czwórce m.in. o kulisach tworzenia swojego kanału Polimaty
Radek Kotarski opowiedział w Czwórce m.in. o kulisach tworzenia swojego kanału "Polimaty"Foto: PAP/Marcin Obara

Telewizja, biznes, reklamy, billboardy - to jego codzienność. - Gdybym miał znajomości, chyba byłbym w BBC - żartował w odpowiedzi na pytanie o swoje "kontakty w mediach". - Nie mam ich. Ja po prostu sam ciężko pracuję na swój sukces.

Choć prywatnie jest szczęśliwym mężem swojej żony przyznaje, że z chętnie przyjmuje propozycje zrobienia sobie z zdjęć z fankami. - Odmawiam jednak, gdy jestem zapraszany na przykład na studniówki. To prywatne imprezy, na których powinien pojawić się ktoś wyjątkowy, a nie postać znana z mediów - tłumaczył w Czwórce. Zdradził jednak gdzie można zrobić sobie z nim selfie.

Kotarski tłumaczył także w Czwórce, jak definiuje bogactwo i opowiadał o swoim podejściu do medialnego życia. Na chwilę wcielił się także w Bogusława Wołoszańskiego.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzi: Mariusz Infulecki, Michał Migała

Goście: Radek Kotarski (Youtuber, twóra kanłu "Polimaty").

Data emisji: 28.09.2015

Godzina emisji: 8.00

kd

Czytaj także

"Topowa Dycha" - najsłynniejszy dekalog w internecie

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2015 09:29
Zaczęło się od "10 najgłupszych zgonów". Potem były filmy "10 najdziwniejszych praw na świecie" i "10 najgorszych dzieci w historii". Dziś youtubowy kanał "Topowa Dycha" subskrybuje prawie 118 tys. internautów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Radiowa Czwórka bawiła się w Wilanowie!

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2015 12:00
Czwórka przeniosła się do warszawskiego Wilanowa nad Jezioro Powsinkowskie. Wczoraj odbyła się tam impreza pod hasłem "Za Hajs Matki Baluj", dziś plenerowe studio odwiedzili ciekawi goście.
rozwiń zwiń