Czwórka na OSCYP Snowboard Contest - słuchaj dziś od 13.00

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2022 06:00
W sobotę 29 stycznia najlepsi snowboardziści zmierzą się podczas trzynastej edycji konkursu Oscyp Snowboard Contest, organizowanego na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej. Na miejscu będzie można spotkać dziennikarzy Czwórki, która kolejny raz objęła patronat medialny nad wydarzeniem.
Czwórka na OSCYPie w 2020 roku
Czwórka na OSCYPie w 2020 rokuFoto: Adam Świetlicki/Czwórka

Ekipę Czwórki - Hannę Dołęgowską, redaktor naczelną stacji oraz dziennikarzy - Oliwię Krettek, Piotra Galusa i Jeremiego Angowskiego będzie można spotkać w dwóch lokalizacjach - w strefie zawodów obok snowparku oraz przy dolnej stacji wyciągu nr 4.  Na przybyłych na miejsce czekają między innymi ​czwórkowe gadżety, instastrefa, zabawy i konkursy.

Tych, którzy zostaną przy radioodbiornikach, Czwórka zaprasza do słuchania audycji specjalnej "PlenAir", która nadawana będzie w sobotę od godz. 13.05 do godz. 14.00. Dodatkowo reporterzy tego samego dnia będą relacjonować wydarzenie w "Wiadomościach Czwórki" o godz. 11.00, 12.00 i 15.00. Podsumowanie zawodów w niedzielę 30 stycznia w audycji "Co Was Kręci".

OSCYP Contest od zawsze skupiał największe nazwiska z polskiej sceny snowboardowej. Przez 15 lat ciągłej organizacji wydarzenia (zawody nie odbyły się tylko w zeszłym roku z powodu pandemii) na liście startowej pojawiali się Olimpijczycy, Mistrzowie Polski i znani z bardziej niezależnego podejścia do snowboardingu zawodnicy. Tak jest i w tym roku. Na linii startu zobaczymy trzykrotnego uczestnika Igrzysk Olimpijskich Michała Ligockiego, a także preferującego jibbing Marka Raubę. Obecność tak znanych nazwisk będzie nie tylko gwarancją dobrego widowiska, ale także inspiracją dla najmłodszych snowboardzistów, którzy w niedzielę 30 stycznia, dzień po zawodach profesjonalistów, zmierzą się w dodatkowym konkursie OSCYPek.

Czwórka na OSCYPie. Co się będzie działo?

mat.pras./pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka snowboard STYL ŻYCIA
Czytaj także

Winter Sports Festival - nowy wymiar zawodów sportowych

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2019 12:20
Zakończył się Garmin Winter Sports Festival 2019. Przez dwa dni w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska rywalizowali narciarze, snowboardziści i rowerzyści z 13 państw.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czwórka na Brelok Banked Slalom 2021. Kierunek: Czarny Groń

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2021 12:30
Zawody snowboardowe na Czarnym Groniu trwają. Brelok Banked Slalom, nad którym Czwórka objęła patronat medialny, odbywa się do 14 marca. Przez cały weekend bezpośrednio z miejsca rywalizacji wydarzenie relacjonuje reporter Czwórki Norbert Michalak.
rozwiń zwiń