Winter Sports Festival - nowy wymiar zawodów sportowych

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2019 12:20
Zakończył się Garmin Winter Sports Festival 2019. Przez dwa dni w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska rywalizowali narciarze, snowboardziści i rowerzyści z 13 państw.
Audio
  • Co wydarzyło się podczas tegorocznej odsłony Winter Sports Festival? (Co Was Kręci/Czwórka)
Jacek Będkowski
Jacek BędkowskiFoto: Czwórka/Michał Piwowarek

- Takiej imprezy jeszcze w Polsce nie było. Jeśli chodzi o sportową rywalizację, to była ona na najwyższym poziomie - mówi organizator zawodów Jacek Będkowski. 

Tytuł Mistrza Polski we Freeskiingu obronił Szczepan Karpiel - Bułecka, który nie tylko brał udział w zawodach, ale też w projektowaniu skoczni. - Okazało się, że wykonaliśmy dobrą robotę, bo zawodnicy gratulowali nam najlepiej przygotowanej  skoczni ze wszystkich Pucharów Europy - mówi zdobywca tytułu we freeskiingu.

W audycji mówimy także o tym, co na zimowych zawodach robili rowerzyści i jakie plany mają organizatorzy w związku z przyszłoroczną odsłoną Winter Sports Festival. 

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzi: Mateusz Fusiarz

Gość: Jacek Będkowski (organizator zawodów Winter Sports Festival)

Data emisji: 24.02.2018

Godzina emisji: 11.07

kul

Czytaj także

Oscyp 2019. Chodzi o klimat, nie o śnieżne triki

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2019 13:30
- Oscyp Snowboard Contest organizują snowboardziści mocno zaangażowani w tę kulturę. Robią to z pasji, nie dla kokosów - mówi Piotr Gatys.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przejazd przez knajpę - z Czwórką na Czarnym Groniu

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 18:00
Wyobrażasz sobie, że rozpędzasz się na nartach lub desce i z impetem wjeżdżasz do góralskiej knajpy pełnej ludzi? Jeśli nie, sprawdź jak śmiałkowie robili to na Czarnym Groniu.
rozwiń zwiń