Filip Chajzer i jego milenijne wspomnienia

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2016 08:28
W audycji "Piątek, piąteczek, piątunio" wspomnień czar. Wspomnień jeszcze stosunkowo świeżych, bowiem związanych z początkiem XX w.
W audycji Filipa Chajzera nie zabraknie oczywiście także piątkowo-popołudniowych hitów muzycznych
W audycji Filipa Chajzera nie zabraknie oczywiście także piątkowo-popołudniowych hitów muzycznychFoto: Paweł Kurek/Polskie Radio

Zaczniemy do roku 1999 roku, który miał przynieść koniec świata (na szczęście nie przyniósł), oraz mrożącą krew w żyłach, choć jak się okazało - zdecydowanie przereklamowaną "pluskwę milenijną". Przypomnimy tragedię zamachów na World Trade Centre w Nowym Jorku, akcesję Polski do Unii Europejskiej oraz radość i nadzieje związane z przygotowaniami do Euro 2012.

Posłuchamy także piosenek z tamtych lat oraz po raz kolejny poczujemy, nieco już odgrzewane, ale wciąż żywe emocje związane z ówczesnymi teleturniejami, serialami oraz sławami srebrnego, złotego a nawet diamentowego ekranu tudzież mikrofonu.  

***

Na audycję "Piątek, piąteczek, piątunio" zapraszamy w piątek (29.04), w godz. 16.00 - 18.00. Program poprowadzi Filip Chajzer.

kd

Czytaj także

Pomysły na koniec wakacji. W Łodzi impreza z Czwórką

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2015 16:00
Przed nami ostatni weekend przed rozpoczęciem roku szkolnego. Podajemy kilka sposobów na to, by w pełni wykorzystać te kilka wolnych dni.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Muzyka. Dlaczego młodzież nie może bez niej żyć?

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2016 13:20
Kształtuje wyobraźnię, uszlachetnia, czyni nas bardziej wrażliwymi. To, jak muzyka wpływa na młode pokolenia Polaków sprawdziliśmy w urodzinowym cyklu "Cztery dychy".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wiem, że nic nie wiem. Skąd się wzięły rodzynki i czym jest trytytka?

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2016 12:55
Większość kobiet nie wie, co to jest spalony, a mężczyźni często mają problem z odróżnieniem seledynu od turkusu. - Ja bardzo niedawno dowiedziałem się, skąd się biorą rodzynki - przyznał się Filip Chajzer.
rozwiń zwiń