Natalia Lesz: w USA nauczyłam się optymizmu

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2016 14:00
Wokalistka i aktorka spędziła 12 lat w Stanach Zjednoczonych, a na Uniwersytecie Nowojorskim ukończyła wydział aktorski. Obecnie rozwija swoją karierę w Polsce.
Audio
  • Natalia Lesz o swojej twórczości, pobycie w Stanach Zjednoczonych i współpracy z rządem Gruzji (Czwórka/Absolutnie niepoważni)
Natalia Lesz podczas jednego z bankietów
Natalia Lesz podczas jednego z bankietówFoto: PAP/Stach Leszczyński

- W kraju czuję się coraz lepiej, ale nie ukrywam, że na początku było mi trudno, bo przyzwyczaiłam się do tamtego sposobu bycia, do tego narzuconego, trochę wymuszonego optymizmu. Nauczyłam się uśmiechu na co dzień i tu było mi trudno odnaleźć się w tym "wyuczonym pesymizmie" - wyjaśnia artystka.

Pobyt w USA to nie jedyne międzynarodowe doświadczenie Natalii Lesz. Pięć lat temu na zlecenie rządu Gruzji nagrała cover utworu Filipinek z 1968 roku pt. "Batumi": - To był ich pomysł na promocję. Sam teledysk był kręcony siedem dni, rząd wynajął helikoptery, ulice miasta były pozamykane - wspomina.

Natalia zdradza też, czego nauczyła się w szkole baletowej, do której uczęszczała przez osiem lat i co sądzi o tabloidach, a prowadzący przygotowali dla niej "absolutnie niepoważne" wyzwanie...

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk i Janek Kruczkowski 

Gość: Natalia Lesz (wokalistka, aktorka)

Data emisji: 18.02.2016

Godzina emisji: 9.00

mg/pj

Czytaj także

Marcin Prokop: czasami lubię się zdołować

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2015 10:30
- Uprawiam dość błazeński zawód w show biznesie, który jest jak kolorowa płachta. A ja czasami mam ochotę popatrzeć na kawałek czarnego sukna - mówi znany prezenter telewizyjny Marcin Prokop.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Agnieszka Kaczorowska: marzę o musicalu

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2015 12:30
- W tańcu interesuje mnie nie tylko technika, ale też to, że mogę włożyć do niego duszę i zrobić show. Wykorzystuję to w "Tańcu z gwiazdami" i w moim nowym internetowym projekcie - mówi Agnieszka Kaczorowska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Majka Jeżowska: nie śpiewam dziecięcych piosenek

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2015 11:20
- Irytuje mnie to określenie, bo piosenki dziecięce śpiewają dzieci. Wolę, jak się o mnie mówi: wokalistka familijna albo popowa - mówi Majka Jeżowska.
rozwiń zwiń