Polskie Radio
Section05
Majka Jeżowska

Majka Jeżowska i Malik Montana z nowym hitem. "Cały czas chcę robić niezwykłe rzeczy"

- To jest największą siłą moich piosenek i mojego bycia Majką Jeżowską, że ja mam fajne piosenki i taki repertuar, który dzisiaj po wielu latach okazuje się być ponadczasowy i uniwersalny, bo łączy pokolenia - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Majka Jeżowska. Popularna piosenkarka nagrała nowy przebój z raperem Malikiem Montaną.
Zobacz więcej na temat:  Maria Szabłowska MUZYKA Majka Jeżowska Malik Montana

Koncert Majki Jeżowskiej. Trwają 9. urodziny Polskiego Radia Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom świętuje swoje 9. urodziny. Bawimy się przez cały tydzień i to koncertowo! Dziś o 18.00 zaprosiliśmy na koncert Majki Jeżowskiej. Podczas koncertu można było usłyszeć największe przeboje tj. "A ja wolę moją mamę", "Dłonie", "Rytm i melodia" czy "Marzenia się spełniają". Jest to jeden z koncertów, które Polskie Radio Dzieciom zorganizowało podczas dotychczasowych 9 lat swojej działalności. 
Zobacz więcej na temat:  Majka Jeżowska

Jubileuszowy rok Majki Jeżowskiej. "Póki kochamy życie, bawmy się"

- Póki kochamy życie, bawmy się. To jest motto całej mojej pracy na scenie i poza sceną przez te wszystkie lata. Rób coś dla drugiego człowieka i dla siebie; zmieniaj świat, jeśli tego oczywiście potrzebuje - zachęca w audycji "Czas pogody" Majka Jeżowska. Piosenkarka opowiedziała m.in. o nadchodzącym jubileuszu działalności artystycznej, zaplanowanej trasie koncertowej i nowych utworach.
Zobacz więcej na temat:  Zbigniew Krajewski Majka Jeżowska muzyka rozrywkowa dzieci jubileusz

"Zyskały długowieczność i drugie życie". Jak powstawały kultowe piosenki Marka Dutkiewicza?

Zastanawiał się, czy Jolka pamięta, pragnął biegać aleją gwiazd, narzekał na szklaną pogodę, życzył słodkiego, miłego życia, ale prosił też, by podarowano mu trochę słońca... W Programie 1 odwiedził nas autor wielu przebojów, Marek Dutkiewicz.
Zobacz więcej na temat:  Zbigniew Krajewski Marek Dutkiewicz muzyka rozrywkowa piosenka Majka Jeżowska Dwa plus Jeden polska piosenka Sławomir Łosowski

"Co nam w duszy gra". Majka Jeżowska i grupa Czerń

W audycji goście z dwóch odległych muzycznych rewirów. Zaczniemy od pojawienia się na żywo Majki Jeżowskiej. Po znakomicie przyjętym w marcu br. singlu "Nie wciągaj mnie", który mówi o tym, że zawsze warto walczyć o siebie, nie dawać się wciągać - jak mówi tytuł - w manipulacje, w szarości, w smutek, depresję, w nieudane związki, brak miłości i szacunku; że nie ma na to zgody, przyszedł czas na "Skazaną".
Zobacz więcej na temat:  Adam Dobrzyński dzieci Majka Jeżowska

Majka Jeżowska: daję się nieść życiu, jestem otwarta na nowe wyzwania

Majka Jeżowska, która jest od wielu lat obecna na polskiej scenie muzycznej, kojarzona była głównie z repertuarem rodzinnym. Teraz wykonuje swoje piosenki także w rockowej aranżacji. - Jestem podekscytowana, ponieważ zagrałam kolejny koncert porównywalny do Pol'and'Rock Festiwal 2019 . (...) Był totalny luz i wspaniały kontakt z publicznością - mówi wokalistka w "Muzycznej Jedynce". 
Zobacz więcej na temat:  Maria Szabłowska piosenka kompozytor Majka Jeżowska wakacje MUZYKA

"Ona i on" czyli Beti i Bobas

Zespół Beti&Bobas to artystyczny duet przyjaciół. Tworzą go wokalistka i pedagog Beata "Beti" Bełtowska oraz multiinstrumentalista Kuba "Bobas" Wilk. Połączyła ich wspólna pasja do muzyki i projekt, który zwieńczony został wydaniem autorskiej płyty "Ogień & Ogień". Muzycy ze swoją twórczością chcą trafić również do najmłodszych słuchaczy.
Zobacz więcej na temat:  Maria Szabłowska MUZYKA Majka Jeżowska dzieci muzyka rozrywkowa KULTURA