Kasia Stankiewicz: lubię zaskakiwać siebie i innych

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2016 12:20
Po występach z Varius Manx postawiła na solową karierę, a ostatnio znów wyruszyła w trasę z zespołem, od którego wszystko się zaczęło. - To daje mi możliwość robienia swoich rzeczy. Ze spokojną głową i bez zapinki - tłumaczy Kasia Stankiewicz.
Audio
  • Kasia Stankiewicz o potrzebie robienia swojego, o powrocie do Varius Manx i o wyjątkowej interpretacji "Czerwonego Kapturka" (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Kasia Stankiewicz podczas wspólnego koncertu z Varius Manx
Kasia Stankiewicz podczas wspólnego koncertu z Varius ManxFoto: Sebastian Gołos/PR

Gość Czwórki przyznaje, że na początku komercyjny debiut z Varius Manx utrudniał jej solowy start. - Wtedy czułam się nieakceptowana, dziś uznaję to za przywilej. Uważam, że jestem szczęściarą, że obok kariery w mainstreamie mam też własną, niezależną ścieżkę, na której eksperymentuję i zaskakuję. Sama siebie, a przy okazji swoich słuchaczy - śmieje się Kasia Stankiewicz.

Piosenkarka, tekściarka i kompozytorka w audycji mierzy się także z kolejnym "absolutnie niepoważnym" wyzwaniem i też zaskakuje. Jak brzmi "Czerwony Kapturek" z marshmallowsami? Odpowiedź w audycji!

***

Tytuł audycji: "Absolutnie niepoważni"

Prowadzi: Mateusz Tomaszuk

Gość: Kasia Stankiewicz (wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka)

Data emisji: 15.09.2016

Godzina emisji: 9.08

kul/jsz


Czytaj także

Dawid Kwiatkowski: w tym fachu jest coś, co męczy

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2016 12:50
- Najtrudniejsze w moim fachu jest nagrywanie teledysków, zwłaszcza tych wyreżyserowanych. To nie leży w naturze muzyka, zajmuje też najwięcej czasu – mówi Dawid Kwiatkowski, jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Yuuki przemierza świat. W sobotę była nad Wisłą

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2016 10:00
Z Yuuki, jedną z gwiazd Czwórkowego koncertu w Cudzie nad Wisłą, rozmawiamy o jej podróżach muzycznych - od kubańskich rytmów po Islandię.
rozwiń zwiń