Wróżbita Maciej: nie mam mentora, wolę być mentorem dla innych

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2015 23:59
Jest numeryczną Czwórką, uważa, że młodzież bywa bardzo rozpieszczana, przez kilka lat nie nosił telefonu komórkowego. Wróżbita Maciej pojawił się w studiu Czwórki i zaprezentował przy okazji utwory ze swojej magicznej playlisty.
Audio
  • Wróżbita Maciej opowiada o swoim życiu osobistym i zawodowym w rozmowie z Mateuszem Tomaszukiem i Jankiem Kruczkowskim (Czwórka/Dobre Mocne - Lista Przebojów Czwórki)
Wróż Maciej opowiedział Jankowi Kruczkowskiemu i Mateuszowi Tomaszukowi nie tylko o swojej pracy, ale także życiu osobistym
Wróż Maciej opowiedział Jankowi Kruczkowskiemu i Mateuszowi Tomaszukowi nie tylko o swojej pracy, ale także życiu osobistymFoto: Paweł Kurek/PR

- Kocham to, co robię, i nie widzę siebie w żadnej innej życiowej roli - mówił Wróżbita. Przyznał, że nie przejmuje się internetowymi "hejterami" i po prostu robi swoje. Nie ma także mentora, na którego działalności wzorowałby się w swoim życiu zawodowym. - To musiałby być zlepek osobowości, połączenie kilku osób, które dałyby mi to, czego oczekuję. Poza tym ja jestem mentorem dla całej Rzeczpospolitej - dodał ze śmiechem.

Wróż
Wróż Maciej w Czwórce/fot. Paweł Kurek

Wróżbita Maciej zaprezentował w Czwórce karnawałowe utwory ze swojej magicznej playlisty. Pojawili się na niej m.in. Marylin Manson i The Cranberries. - Tą setlistą chciałem ukazać dwa swoje oblicza. Wróżbita Maciej jest łagodny i drapieżny, dlatego wybrałem właśnie taką muzykę - tłumaczył.

Zdradził także kilka sekretów ze swojego prywatnego życia, m.in., dlaczego przez lata nie nosił przy sobie telefo nu komórkowego.

***

Tytuł audycji: Dobre Mocne - Lista Przebojów Czwórki

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk , Jan Kruczkowski

Gość: Wróżbita Maciej
Data emisji: 23.01.2015
Godzina emisji: 17.00

(kd/mm)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Karol Strasburger - dowcipnie o sobie

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2015 08:30
Mówisz "Familiada", myślisz Karol Strasburger i jego żarty. Więcej o poczuciu humoru, ale nie tylko opowie sam zainteresowany!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Barbara Kurdej-Szatan nie boi się wyzwań

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2015 13:40
Jej kariera jest jak amerykański sen. Najpierw wystąpiła w reklamie, teraz Barbarę Kurdej-Szatan kocha niemalże cała Polska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Jabłczyńska pół żartem, pół serio

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2015 13:30
Miała osiem lat, gdy dostała się do zespołu Fasolki. Tak rozpoczęła się jej kariera artystyczna, którą Joanna Jabłczyńska łączy z pracą prawniczki.
rozwiń zwiń