Barbara Kurdej-Szatan nie boi się wyzwań

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2015 13:40
Jej kariera jest jak amerykański sen. Najpierw wystąpiła w reklamie, teraz Barbarę Kurdej-Szatan kocha niemalże cała Polska.
Audio
  • Barbara Kurdej-Szatan wspomina fuksówke i opowiada o babskich wieczorach (Czwórka/Absolutnie niepoważni)
Aktorka oraz wokalistka zespołu Soul City długo czekała na swoją szansę. Teraz Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek
Aktorka oraz wokalistka zespołu Soul City długo czekała na swoją szansę. Teraz Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorekFoto: PAP/Stach Leszczyński

A ci, którzy aktorki nie kochają, często dają temu wyraz w internecie. - Jeśli chodzi o hejterów to staram się nimi nie przejmować - tłumaczy gość Czwórki. - Sama jestem w stanie ocenić kiedy wyglądam dobrze, a kiedy źle. Nie sugeruje się opiniami innych.

Po raz pierwszy na szklanym ekranie Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się w 2002 roku. - Jako studentka II roku krakowskiej PWST zagrałam Iwonę w serialu "Plebania" - wspomina. - Wystąpiłam w jednym, wigilijnym odcinku, który obejrzeliśmy z całą rodziną. Byłam bardzo przejęta.

Obecnie aktorka gra w serialu "M jak miłość". Możemy ją także oglądać na dużym ekranie w komedii "Wkręceni 2". - Moja Jadźka jest postacią absolutnie poważną - mówi Kurdej-Szatan. - To policjantka, która jest w ciąży i od której odchodzi facet. Jestem tam naprawdę wkurzona.

W audycji Kurdej-Szatan zaśpiewała też... piosenkę dla Filipa Chajzera. Ciekawe czy Chajzer podniesie rękawice?

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk , Jan Kruczkowski

Gość: Barbara Kurdej-Szatan

Data emisji: 15.01.2015

Godzina emisji: 11.10

(kul, ac)

 

Czytaj także

Dziennikarze Czwórki w audycji "Absolutnie niepoważni"

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2015 11:02
Piotr Firan i Romuald Wójcik, dziennikarze Czwórki pokazali w audycji "Absolutnie niepoważni", z jakiej gliny są ulepieni.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Familiada" to nie całe życie Karola Strasburgera

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2015 10:15
- Niektórzy myślą, że ja jestem tylko facet od "Familiady" - mówił w Czwórce Karol Strasburger - aktor, który stworzył na dużym ekranie niezapomniane kreacje.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Grzegorz Jarzyna przenosi teatr do kina

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2015 17:00
- Teatr musi być traumatyczny. Kino może być lżejsze, ale nie bez emocji - mówi Grzegorz Jarzyna reżyser spektaklu i filmu "Między nami dobrze jest".
rozwiń zwiń