Misia Furtak: nadal jestem muzykiem

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2015 12:00
Wokalistka i basistka, która zdobyła popularność jako członkini zespołu Très.b, zaprojektowała kolekcję biżuterii. Wspólnie ze złotniczką Kasią Wójcik stworzyła Bazgroł.
Audio
  • Misia Furtak o swojej kolekcji biżuterii oraz o planach muzycznych (Dzień Kobiet/Czwórka)
Misia Furtak przyznaje, że początkowo jej sceniczny wizerunek był mocno wystylizowany. Dziś stawia na elegancję, minimalizm i prostotę
Misia Furtak przyznaje, że początkowo jej sceniczny wizerunek był mocno wystylizowany. Dziś stawia na elegancję, minimalizm i prostotęFoto: PAP/Jacek Bednarczyk

Bazgroł to komplet srebrnej, ażurowej biżuterii składającej się z kolczyków, naszyjnika i pierścionka. - Ten wzór chodził za mną już dawno, na początku chciałam go sobie wytatuować. Kojarzy mi się z motywacją do działania, z różnymi historiami zaplątanymi w kłębek i z galaktyką - wyjaśnia Misia Furtak.

Czytaj dalej
Czarnecka x 1200.jpg
Posłuchaj utworu "Za siedmioma blokami" Czarneckiej i SoDrumatic

Równocześnie artystka zastrzega, że wciąż jest przede wszystkim muzykiem i zaprasza wszystkich fanów do współtworzenia nowej płyty. Teksty piosenek będą oparte na historiach rozstań, które każdy będzie mógł opowiedzieć lub opisać. Artystka zdradza, w jaki sposób wzamian za opowiedzianą historię będzie można skorzystać z darmowej taksówki.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo, Karina Terzoni

Gość: Misia Furtak (wokalistka, basistka, twórczyni biżuterii)

Data emisji: 21.08.2015

Godzina emisji: 8.30

mg/mc

Czytaj także

Natalia Przybysz odkrywa uroki kobiecości

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2015 11:30
Nagrodzona Fryderykami artystka opowie o swojej przygodzie z prowadzeniem salonu piękności, a właściwie pracowni urody i nastroju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pin Up Candy: kiedyś byłam chłopczycą

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2015 12:30
- Pierwsze, co robię po wstaniu z łóżka, to mocny makijaż ust i kreska na oku - mówi Pin Up Candy, która nie tylko zawodowo tańczy burleskę, ale na co dzień ubiera się i zachowuje jak kobiety w latach 40. i 50.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trendy w makijażu. "Natural look i kreska"

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2015 12:30
Maluje Justynę Steczkowską, Edytę Górniak, Patrycję Kazadi i Korę. Nam Katarzyna Zaremba opowiada o najnowszych trendach w makijażu i zdradza sekrety gwiazd.
rozwiń zwiń