Aleksandra Hamkało. Na gali i w domowych pieleszach

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2016 16:50
- Nie uciekam od czerwonych dywanów, bo to jest element mojej pracy, ale nie mam do tego emocjonalnego stosunku. Zdecydowanie wolę grać - deklaruje aktorka Aleksandra Hamkało.
Audio
  • Aleksandra Hamkało o zawodowych wyzwaniach, macierzyństwie i o tym, dlaczego czasami warto iść "zrobić sobie paznokcie" (Dzień Kobiet/Czwórka)
Aleksandra Hamkało
Aleksandra HamkałoFoto: PAP/Stach Leszczyński

Publiczności znana jest z ról w takich filmach jak "Big Love”, "Ziarno prawdy", czy "Disco polo". - Teraz gram w serialu, ale po głowie ciągle mi chodzi teatr. Dlatego nie poddaję się, walczę i wierzę, że wkrótce i to marzenie uda mi się zrealizować - zapowiada nasz gość.

Aleksandra Hamkało opowiada też m.in. o tym, w jaki sposób macierzyństwo zmienia życie aktorki i dlaczego pewnego dnia została Marilyn Moreną.

***

Tytuł audycji: "Dzień Kobiet"

Prowadzą: Aleksandra Jasińska i Karina Terzoni

Gość: Aleksanda Hamkało (aktorka)

Data emisji: 8.07.2016

Godzina emisji: 8.15

kul/mk

Czytaj także

Katarzyna Warnke: lubię gotować w szpilkach

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2016 09:00
O Katarzynie Warnke na pewno nie można powiedzieć, że żyje samą pracą. Aktorka - oprócz grania - śpiewa, reżyseruje, uprawia przeróżne sporty i gotuje, najchętniej dla przyjaciół.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Sierocki: "Cześć" to było moje przekleństwo

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2016 12:52
- Gdy mieszkałem na warszawskim Targówku, dzieciaki biegały za mną i wołały "Marek Sierocki, cześć!" - wspominał w Czwórce jeden z najbardziej znanych polskich prezenterów muzycznych i autor książek.
rozwiń zwiń