Joga, moda, zapach i sport - świat Agi Jensen

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2016 10:18
- Wszystkie moje pasje i obowiązki wpływają na to, by osiągać równowagę między ciałem a duszą i utrzymać ją - mówi Agi Jensen projektantka i kreatorka mody.
Audio
  • Agi Jensen, kreatorka mody, opowiada o swoim życiu, zawodzie i pasjach (Dzień Kobiet/Czwórka)
Aleksandra Jasińska, Agi Jensen i Karina Terzoni
Aleksandra Jasińska, Agi Jensen i Karina TerzoniFoto: Czwórka

- Tak sobie zorganizowałam życie, że mogę robić to, co kocham - mówi gość Czwórki. - Nieodzowna częścią mojego życia jest joga, w której głównie chodzi o komfort fizyczny, rozwinięcie swego ciała i posiadanie kontroli nad nim. Jeśli zacznie się to posiadać - zamiast bólu przyjdzie przyjemność, a z nią inny poziom duchowości, fizyczność i uczuciowość zaczną się balansować - wyjaśnia.

Joga towarzyszy Agi Jansen od lat. Na bazie astanga joga stworzyła swój własny, autorski program agijogi, gdzie wspomaga się treningami siłowymi. - To połączenie wyszło intuicyjnie - zdradza w "Dniu Kobiet". - W jodze wszystko jest dozwolone.

Ogromne znaczenie w życiu Agi Jansen ma design i moda, ale i ich by nie było, gdyby nie joga. Pełnego obrazu projektantki dopełnia kraina zapachów i podróże, o czym opowiadała w Czwórce.

***

Tytuł audycji: "Dzień Kobiet"

Prowadzą: Aleksandra Jasińska i Karina Terzoni

Gość: Agi Jensen (Agnieszka Bladosz-Jensen, projektantka i kreatorka mody, joginka)

Data emisji: 05.08.2016

Godzina emisji: 7.20

pj/kd

Czytaj także

Mniskha i Harel o tym, skąd się bierze cena ubrań

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2016 10:50
Wchodząc do sklepu i patrząc na metkę, rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, ile czynników wpływa na cenę danego produktu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bovska i muzyka, którą można zobaczyć

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2016 16:12
Bovska w świadomości fanów muzyki zaistniała za sprawą przebojowego "Kaktusa". - Jestem podekscytowana tym, co się teraz dzieje. Dużo robię, mało śpię, ale nie czuję się przepracowana - opowiada artystka.
rozwiń zwiń