Katarzyna Zielińska i jej nieszablonowy styl

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2015 07:10
Katarzyna Zielińska to jedna z najlepiej ubranych gwiazd w polskim show-biznesie. W piątkowy poranek aktorka odwiedzi Czwórkę.
Katarzyna Zielińska uczestniczy w wielu pokazach mody, tu promuje jedną z polskich marek
Katarzyna Zielińska uczestniczy w wielu pokazach mody, tu promuje jedną z polskich marekFoto: PAP/Stach Leszczyński

Gwiazda jest stałą bywalczynią na pokazach mody największych polskich projektantów. Po godz. 9.00 porozmawiamy z nią o jej udziale w najnowszej komedii "Listy do M. 2", zapytamy również, co aktorka robi z rzeczami, które zwyczajnie jej się znudzą albo nie mieszczą się już w szafie. Podpytamy także o jej najnowsze teatralne projekty.

Wcześniej, bo już po godz. 7.00, będziemy rozmawiać o zdrowych słodyczach. Zaprosimy Was na  pyszne śniadanie i zdradzimy przepisy na zdrowe ciasta i batony, które możemy jeść bez większych ograniczeń. Zajrzymy też do pierwszej w Polsce cukierni, której wypieki spełniają wszelkie kryteria dietetyczne i mogą stanowić pełnowartościowy element każdej diety.

Po 8.00 zajmiemy się natomiast modą retro i powrócimy do modowej przeszłości. Zaproponujemy ciekawe zestawienia ubrań nowych i starych i sprawdzimy, czy vintage to sposób na wyróżnienie się z tłumu. Naszymi gośćmi będą Aleksandra Nagel  i Anna Moskal, współorganizatorki Targów Vintage w Soho Factory.

***
Na "Dzień Kobiet" zapraszamy w piątek (20.11) w godz. 7.00-10.00. Audycje prowadzą Katarzyna Dydo i Karina Terzoni.

mg/kul

Czytaj także

Życie na ściance, czyli kulisy polskiego "szołbizu"

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2015 14:00
- Polski szołbiznes jest jak piaskownica, grzebiemy się w niej z lubością, ale bez dystansu - uważa Marcin Cejrowski z "Gali.pl". - Nasze gwiazdy chcą świetnie wyglądać i być chwalone. A w tej branży to tak nie działa.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Stylista fryzur Kajetan Góra podbija USA

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2015 14:30
Czwórkowe studio odwiedził jeden z najsłynniejszych stylistów fryzur. W jego atelier czesały się m.in. Edyta Górniak, Mandaryna i Natalia Siwiec.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Co za szycie". Stwórz własną garderobę!

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2015 10:30
Ubieraj się tak, jak czujesz, bądź sobą, zrób to sama! To motto Anny Maksymiuk-Szymańskiej, autorki vbloga i książki "Co za szycie".
rozwiń zwiń