X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Światowe Dni Młodzieży. Jak przygotowuje się Łowicz?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2016 12:38
Przez pięć dni poprzedzające Światowe Dni Młodzieży w Krakowie odbędą się Dni w Diecezjach - intensywny czas na poznanie lokalnego kolorytu Polski. Jak spędzą je wierni w diecezji łowickiej?
Audio
  • Program Dni w Diecezjach i przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Łowiczu (Kierunek Kraków/Czwórka)
Bazylika Katedralna w Łowiczu
Bazylika Katedralna w ŁowiczuFoto: Janusz Jurzyk via Wikimedia Commons

- Łowicz to wyjątkowy region Polski, znany i kojarzony w niepowtarzalnym folklorem: charakterystycznymi kolorami, radosnymi pieśniami i tańcem - mówili goście Czwórki Olga Ciechańska i ks. Tomasz Staszewski. Podkreślali, że do ŚDM Łowicz przygotowuje się już od 3 lat, od wydarzeń w Rio de Janeiro. - Organizujemy więc spotkania z młodzieżą, spotkania wolontariuszy, rekolekcje. Duchowe przygotowanie do tego, co nas czeka jest równie istotne - wymieniali goście Czwórki..

Łowicz podczas Dni w Diecezjach i Światowych Dni Młodzieży gotowy jest przyjąć nawet do 2,5 tys. pielgrzymów. Ludzie ci mieszkać będą w prywatnych domach wiernych, ale nie tylko. Czym jeszcze Łowicz zaskoczy przyjezdnych?

***

Tytuł audycji: Kierunek Kraków

Prowadzi: Przemysław Goławski

Goście: Olga Ciechańska (rzecznik prasowa biura ŚDM Diecezji Łowickiej), ks. Tomasz Staszewski, (wicekoordynator ŚDM w Łowiczu)

Data emisji: 15.05.2015

Godzina emisji: 7.00

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Co nas czeka w Krakowie?

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2016 15:18
Światowe Dni Młodzieży to wydarzenie, które już w lipcu tego roku w Krakowie zgromadzi młodych ludzi z całego świata. Na razie udział deklaruje blisko 2,5 mln. pielgrzymów ze 110 krajów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dni w Diecezjach. Świętowanie przed ŚDM

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2016 11:41
Światowe Dni Młodzieży to wielkie wydarzenie, które odbędzie się w Krakowie, jednak już dziś przygotowują się do niego właściwie wszystkie diecezje w naszym kraju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Jak przygotowuje się Białystok?

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2016 10:53
Promocja kultury polskiej, regionu białostockiego, ale także rodzimych marek podczas ŚDM - o tym rozmawialiśmy w audycji "Kierunek Kraków".
rozwiń zwiń