WRONA w kapitule Plebiscytu Nieprzeciętni 2022

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2022 15:10
WRONA - artystka wszechstronna i laureatka piątej edycji "Wydaj płytę z Będzie Głośno!" dołączyła do grona jurorów konkursu Czwórki - Nieprzeciętni 2022. 
Wrona
WronaFoto: Anna Powałowska

WRONA to wokalistka, autorka tekstów, producentka oraz perkusistka. W zeszłym roku zwyciężyła konkurs Czwórki "Wydaj płytę z Będzie Głośno!". Tym razem pojawi się w nowej roli. - To jest bardzo ciekawe doświadczenie być po raz pierwszy po tej drugiej stronie - mówi. - Muszę przyznać, że będzie to także duże wyzwanie dla mnie. Kompletnie nie wiem czego mam się spodziewać i nie mogę się już doczekać pierwszych zgłoszeń.

Nieprzeciętni to konkurs dla ludzi niezwykłych, z nietuzinkowymi zainteresowaniami, a także nowatorskimi pomysłami. - Nieprzeciętną jest osoba, która pokonuje swoje bariery, granice i nie boi się ryzykować. Czasami może stawia coś innego ponad siebie. I ja będę czegoś takiego szukała w kandydatach na Nieprzeciętnych - zaznacza WRONA. - To, że ja jestem sama artystką, wcale nie oznacza, że będę szukać tylko muzyków. Oczywiście będę miała dla nich zawsze serce, jednak to czym się zajmują nie będzie decydowało o wyborze.

Artystka, jak mówi sama o sobie, jest wrażliwa i bardzo szybko się wzrusza. Więc osoby, które działają dla większego dobra i na rzecz innych na pewno mogą liczyć na punkt. - Nieprzeciętność kryje się także w powodach i motywacji. Będę szukała takich cech osobowości jak determinacja i upór. Będę się starała zajrzeć głębiej w te osoby i kandydatów - zapowiada WRONA.

Jak zaznacza gość audycji, wybór z całą pewnością nie będzie prosty. Mogą pojawić się problemy z podjęciem decyzji i wyłonieniem tylko dziesiątki finalistów. - Osoby, które się zgłaszają do takiego plebiscytu na pewno mają wiele do zaoferowania i są to z całą pewnością ciekawe jednostki - zauważa WRONA. - Trzymam oczywiście kciuki za wszystkich, którzy będą brali udział w tegorocznej edycji plebiscytu Nieprzeciętni.


Plebiscyt Nieprzeciętni 2022 >>> czekamy na zgłoszenia


WRONA to artystka występująca w formie solo actu, która gra muzykę electro/alternative/pop. Laureatka 5. odsłony konkursu "Wydaj Płytę z Będzie Głośno!", dzięki czemu ukazała się jej debiutancka płyta "Sen o smaku lukrecji". Artystka niemal w całości skomponowała album, sama zagrała na wszystkich instrumentach i napisała większość tekstów. W utworze "Teraz ja" towarzyszył jej Juliusz Kamil, który jest jego współautorem i producentem. Od lutego również jest jedną z prowadzących audycję "Dziewczyny Grają" w Czwórce. 

WRONA - TERAZ JA!!! - OFFICIAL SINGLE (Lyrics Video) | WRONA


Posłuchaj

06:21 Czwórka/Muzyczny Lunch - Wrona 24.03.2022.mp3 WRONA o plebiscycie Nieprzeciętni 2022 (Muzyczny Lunch/Czwórka)

 

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Adam Smolarek 

Gość: WRONA (Weronika Jasiówka, laureatka 5. edycji konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno!")

Data emisji: 24.03.2022

Godzina emisji: 13.32

aw

Czytaj także

Nieprzeciętni 2022. Doktor z TikToka: najważniejsze jest to, by wyjść ze schematu

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2022 14:26
- Nieprzeciętność to umiejętność kreowania nowych rzeczy i postaw, tego, co można robić, by przy okazji wspierać świat i ludzi, którzy wokół nas żyją - mówi Konrad Skotnicki, znany jako Doktor z TikToka. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nieprzeciętni 2022. "Ten konkurs to zobowiązanie i okno na świat"

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2022 09:33
Ruszyła kolejna odsłona Czwórkowego plebiscytu Nieprzeciętni. Do 17 kwietnia czekamy na Wasze zgłoszenia, a w tym czasie sprawdzamy, co słychać u finalistów z poprzednich lat.
rozwiń zwiń