Jedziemy, lecimy i płyniemy na Deep-Sky Festival

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2017 16:03
O tym odbywającym się pod patronatem Czwórki wydarzeniu w studiu opowiada znany naszym słuchaczom DJ Pysh. - Deep-Sky wystartuje już 23 września w Obiekcie Głębokiego Nieba nad Narwią, niedaleko Modlina obok Warszawy. Można do nas dojechać pociągiem, dolecieć samolotem, a nawet dopłynąć motorówką - przekonuje artysta.
Audio
  • DJ Pysh o programie Deep-Sky Festival (Muzyczny Lunch/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Andriy Solovyov/Shutterstock.com
Sprawdź też:
A FOTO DEEP-SKY 1200.jpg
Deep-Sky Festival 2017

Jak opisuje DJ Pysh, Obiekt Głębokiego Nieba jest zabytkiem. - Budynek ma około 200 lat, a w czasie kampanii wrześniowej mieścił się tu skład broni - opowiada. W rozmowie z Marcinem "Dużym Pe" Matuszewskim muzyk wspomina też o misji festiwalu Deep-Sky. - Odkrywamy dalekie galaktyki, gwiazdki, które są schowane. Naszym celem jest przede wszystkim promowanie polskiej elektroniki - mówi DJ Pysh.

Odbywający się 23 i 24 września Deep-Sky Festival to ponad 50 artystów i 32 godziny nieprzerwanej muzyki na czterech scenach. Jakie elektroniczne gatunki będziemy mogli na nich usłyszeć? Więcej o tym w nagraniu audycji, w której słuchaliśmy też utworów i remiksów DJ Pysha, a także piosenki z Czwórkowej płyty tygodnia "Mura Masa" <<<.

Zapraszamy również do wysłuchania całości audycji <<< z muzyczną selekcją Marcina "Dużego Pe" Matuszewskiego.

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Marcin "Duże Pe" Matuszewski

Gość: DJ Pysh

Data emisji: 18.09.2017

Godzina emisji: 13.04

jsz/jp

Czytaj także

Nietuzinkowa elektronika na Audioriver w Płocku

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2017 18:01
- Muzyka elektroniczna, którą gramy na naszym festiwalu, jest ambitna i przyjazna jednocześnie - mówił w Czwórkowym "Muzycznym Lunchu" Łukasz Napora, rzecznik prasowy festiwalu Audrioriver, którego 12. edycja odbędzie się w dniach od 28 do 30 lipca w Płocku.      
rozwiń zwiń
Czytaj także

Yuuki: Islandia to mój drugi dom

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2017 17:40
Yuuki, czyli Kasia Wypchło, to wokalistka, która dała się poznać słuchaczom Czwórki poprzez charakterystyczne dla niej, elektroniczne i gitarowe brzmienia. W "Pasjonautach" opowiada o swojej miłości do Islandii. - Pierwszy raz pojechałam tam w nostalgicznym nastroju, który scalił się z energią tego miejsca - wspomina artystka.
rozwiń zwiń