Sara Kordowska z płytą "Wszystko i Nic": to dla mnie totalnie nowy stan

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2019 16:00
Sara Kordowska została laureatką konkursu Czwórki "Wydaj płytę z Będzie Głośno" i wydała debiutancki krążek, który nosi tytuł "Wszystko i Nic". - Wolę wszystko, niż nic - mówiła wokalistka w rozmowie z Ulą Kaczyńską. - I właśnie teraz otwiera się przede mną prawdziwy kalejdoskop możliwości. 
Audio
  • Sara Kordowska o płycie "Wszystko i Nic", marzeniach, lękach, nowych możliwościach i… Piotrze Roguckim (Muzyczny Lunch/Czwórka)
Sara Kordowska w studiu Czwórki
Sara Kordowska w studiu CzwórkiFoto: Martyna Ogonek/Czwórka

sara kordowska 1200 koncert.jpg
ZOBACZ TAKŻE Sara Kordowska na scenie Czwórki >>>

Płyta "Wszystko i Nic" powstawała niemal dwa lata. - Pierwsze szkice stworzyłam już dawno, najświeższe - jakieś trzy tygodnie przed deadlinem - mówiła Sara Kordowska. Napisanie tekstu piosenki zajmuje jej do 3 minut. - Po prostu je piszę. A potem nie lubię do nich wracać - tłumaczyła wokalistka. Opowiadała też o rodzinnych tradycjach, dzięki którym dziś ma muzyczną wrażliwość. - Wspólnie słuchamy muzyki, jeździmy razem na koncerty. Wszystko, co wiem o muzyce, zawdzięczam rodzicom - wspominała w Czwórce.

ZOBACZ WIĘCEJ Sara Kordowska w Czwórce >>>

sara kordowska 1200.jpg
Sara Kordowska w "Wydaj płytę z Będzie Głośno" >>>

Kogo słuchają bliscy Sary Kordowskiej, a za co ona sama pokochała Piotra Roguckiego? Czym Sarze Kordowskiej imponują muzycy z The Dumplings? O tym, ale także o tym, czego boi się Sara, dlaczego nigdy nie krzyczy i dlaczego nie słuchała jeszcze swojej własnej płyty, ale także - o muzycznej niezależności, fascynacjach, i tym wszystkim, co doprowadziło ją do punktu, w którym dziś się znajduje, w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania całej audycji, w której dużo dobrej muzyki, m.in. nagrania od Sary Kordowskiej >>>

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Data emisji: 11.10.2019

Godzina emisji: 13.05

 kd/kul

Czytaj także

"Dom 2.0" Sary Kordowskiej - zobacz teledysk!

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 14:51
Za Sarą Kordowską, zwyciężczynią tegorocznej odsłony "Wydaj płytę z Będzie Głośno!": sesja zdjęciowa i praca nad teledyskiem. Zobacz pierwszy klip Sary do utworu "Dom 2.0" z gościnnym udziałem Jacoba Flâneura. A 4 października ukaże się jej debiutancki album. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Wydaj płytę z Będzie Głośno". Ta płyta będzie wyjątkowa

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2019 14:56
Sara Kordowska, laureatka tegorocznej odsłony konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno", już 4 października wyda debiutancką płytę z radiową Czwórką i z Agencją Muzyczną Polskiego Radia. Na rynku pojawił się już teledysk do utworu z tego krążka "Dom 2.0", wokalistka ma za sobą także profesjonalną sesję zdjęciową. 
rozwiń zwiń