Meller Gołyźniak Duda. Tworzą bez ciśnień

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2016 12:39
Maciej Meller, gitarzysta z Quidam, Maciej Gołyźniak, perkusista z Sorry Boys oraz Mariusz Duda, basista i wokalista z Riverside/Lunatic Soul - to wszechstronni muzycy, a także trójka grających wspólnie przyjaciół. Jako Meller Gołyźniak Duda wydali właśnie krążek "Breaking Habits".
Audio
  • Rozmowa z Maciejem Gołyźniakiem o projekcie Meller Gołyźniak Duda i ich nowym krążku "Breaking Habits" (Rock Blok/Czwórka)
Maciej Gołyźniak w Czwórkowym Rock Bloku
Maciej Gołyźniak w Czwórkowym "Rock Bloku"Foto: Czwórka

Jak mówi zaproszony przez Czwórkę Maciej Gołyźniak - ciśnienia nie mieliśmy absolutnie żadnego. Projekt ten wykluwał się długo, bo ponad dwa lata, a to między innymi dlatego, że każdy z członków zespołu równolegle prowadzi niezwykle bogate życie muzyczne. - W najlepszych snach nie mógłbym sobie wyobrazić, że to zajdzie tak daleko - zwierza się muzyk.

Sprawdź także:
metz piotr 1200.jpg
Piotr Metz: Voo Voo ma to swoje coś

Tak jak legendarni Emmerson, Lake & Palmer, trójka muzyków, Meller Gołyźniak Duda, firmuje nowy projekt bezpośrednio swoimi nazwiskami, a to co nam proponują na "Breaking Habits" krąży wokół progresywnego rocka. Jest to nieco inna muzyka, do której przyzwyczaili swoich fanów.

Jakie mają plany na przyszłość? Tego dowiecie się z nagrania audycji, w której słuchamy też trzech kawałków z nowego krążka.

***

Tytuł audycji: "Rock Blok"

Prowadzi: Bartek Koziczyński

Gość: Maciej Gołyźniak (perkusista, Sorry Boys i Meller Gołyźniak Duda)

Data emisji: 15.12.2016

Godzina emisji: 23.04

jsz/kul    

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Roma" - wielki powrót Sorry Boys

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2016 14:32
Premiera ich nowego krążka już 18 listopada, a w Czwórce rozmawiamy o nim z wokalistką i frontmanką Belą Komoszyńską, która zdradza nam, jaki rodzaj adrenaliny towarzyszy wydawaniu płyty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bajzel: gram no style. To, co mi podpowiada dusza

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2016 13:08
Najnowszy krążek Piotra Piaseckiego, czyli artysty znanego jako Bajzel, pojawił się w drugiej połowie października. "amOK" jest dla niego swego rodzaju wyzwoleniem. W "Muzycznym Lunchu" zdradza dlaczego oraz skąd wziął pomysł na jego tytuł.
rozwiń zwiń