Jak dobrać optymalną dietę do treningów?

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2014 11:00
Gościem Czwórki będzie Kuba Czaja były olimpijczyk, a obecnie czołowy triathlonista w kraju.
Właściwe odżywianie jest w sporcie bardzo ważne. Co jeść, by ćwiczenia przynosiły jak najlepsze rezultaty?
Właściwe odżywianie jest w sporcie bardzo ważne. Co jeść, by ćwiczenia przynosiły jak najlepsze rezultaty?Foto: Glow Images/East News

Czaja jest z wykształcenia doktorem farmacji, co w połączeniu z latami spędzonymi w sporcie i wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zawodników, daje mu ogromną wiedzę na temat treningu, diety, odżywiania i suplementacji w sporcie . Ekspert opowie w Czwórkowej audycji "Rozbiegani", jak dobrać dietę do treningów i w jakie suplementy warto zainwestować, by było to z korzyścią dla naszego zdrowia.

Jak cotydzień zaprosimy was także do wspólnego uprawiania sportu. Ćwiczenia poprowadzą dziennikarka Czwórki Karina Terzoni i trener osobisty Tomek Romanowski.

Zobaczcie, co będzie się działo:

Na audycję "Rozbiegani" zapraszamy w poniedziałek (24 listopada) w godz. 18.00 - 19.00. Program poprowadzi Karina Terzoni .

(kd)

Czytaj także

Masz problem z nadwagą? Odchudzi Cię telefon!

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2013 10:30
Z jednej strony mamy coraz większe problemy z otyłością, z drugiej ogarnął nas szał na aplikacje pomagające zgubić kalorie. Sprawdziliśmy jaką wagę Polacy przywiązują do wagi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak skutecznie dbać o formę? Obejrzyj film i trenuj z Czwórką!

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2014 17:55
W poniedziałkowe wieczory w audycji "Rozbiegani" dziennikarka Czwórki Karina Terzoni zachęca do wspólnego trenowania. Tylko u nas trener i dietetyk Tomek Romanowski prezentuje specjalnie opracowane ćwiczenia. Wystarczy obejrzeć film i zrobić pierwszy krok.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciej Dowbor - triathlonista, który nie boi się wyzwań

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2014 11:29
Dziennikarz Maciej Dowbor opowie o tym, czego nauczył go sport: od euforii wygrywania, po pokorę po porażce.
rozwiń zwiń