X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Człowiek (z) gór na ultramaratonach

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2016 10:39
Spod Krosna przyjeżdża do Czwórki Gniewomir Skrzysiński, kochający wolność i słońce. Ciekawe, czy na podróż do nas założył buty.
Gniewomir Skrzysiński podczas jednego ze swoich treningów
Gniewomir Skrzysiński podczas jednego ze swoich treningówFoto: Chrisactive Krzysztof Zaniewski

Gniewomir Skrzysiński jest Bhakti joginem, podróżnikiem, weganinem, a przy okazji ultramaratończykiem, zawsze z ukulele oraz sporym dystansem do życia jak i samego siebie. Z Kariną Terzoni porozmawia o swojej pasji, a także o naturalnym bieganiu, bez butów.

Alan Parsons i Andrew Mossop fot. mat.prasowe Run Wisła Alan Parsons i Andrew Mossop fot. mat.prasowe Run Wisła


W drugiej części programu porozmawiamy z Alanem Parsonsem i telefonicznie Andrew Mossopem, dwoma biegaczami, który ruszyli z projektem RUN WISŁA. To inicjatywa polegającą na aktywizacji i integracji ludzi lubiących biegać nad Wisłą. Jest to wspólny bieg dwójki przyjaciół wzdłuż całej długości Wisły, czyli od jej źródeł na Baraniej Górze do Zatoki Gdańskiej. Trasa liczy ponad 1000km. Bieg odbędzie się w sierpniu 2016 i jest planowy na 26 dni. Współtwórcy projektu - Andrew Mossop i Alan Parsons - pochodzą z Wielkiej Brytanii, ale mieszkają w Polsce od ponad 8 lat. Obaj biegają, trenują i uprawiają triathlon wraz z klubem WITC (www.warsawtriclub.com). Realizując swoja pasję chcą zwrócić uwagę na stan Wisły, której brzegi są wspaniałym miejscem treningów.

Do studia przyjdzie także wiceburmistrz Bielan, Grzegorz Pietruczuk, z którym porozmawiamy o Pucharze Bielan i Biegu Chomiczówki, a także o atrakcjach, jakie Warszawa szykuje dla dzieci w czasie ferii, czyli o Zimie w mieście.

***

Na "Rozbieganych" zapraszamy w sobotę (16.01) w godz. 11.00 - 13.00. Audycję poprowadzi Karina Terzoni.

pj/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Triathlon zimą - jak trenować mądrze o każdej porze roku?

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2016 10:13
Triathlon to sport, w którym czas najintensywniejszych przygotowań przypada na okres deszczowej jesieni i mroźnej zimy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kettlebells. Trening, który działa cuda?

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2016 18:00
Treningi z kettlami dają siłę, poprawiają kondycję. - Większość osób, które przychodzą na zajęcia, to kobiety - mówi Emil Stanisławski, trener.
rozwiń zwiń