Marika - rozśpiewana dziewczyna na ringu

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2016 13:00
Metamorfoza Mariki nie ogranicza się jedynie do muzyki. Artystka swój nowy wygląd zawdzięcza m. in. nowej sportowej pasji...
Marika jakiś czas temu zmieniła styl i rozstała się z warkoczykami, które były jej znakiem rozpoznawczym
Marika jakiś czas temu zmieniła styl i rozstała się z warkoczykami, które były jej znakiem rozpoznawczymFoto: mat. promocyjne/Facebook

Z Mariką porozmawiamy o tym, czy boks może być kobiecym sportem i jak filigranowa dziewczyna odnajduje się na sparingach.

Porozmawiamy także z Hanną Borą i Jackiem Śledzińskim, którzy właśnie wyruszyli w długą podróż dookoła świata szlakiem lokalnych i tradycyjnych sportów na całym świecie.

Przyjrzymy się również nowemu cyklowi biegów ekstremalnych Mud Max. Pierwsza edycji odbędzie się 19 marca w Gniewinie, druga w Warszawie, później będą jeszcze Łódź i Bieszczady.

***

Na "Rozbieganych" zapraszamy w sobotę (5.03) w godz. 11.00 - 13.00. Audycję poprowadzi Karina Terzoni.

kul/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Trenerka Debora Saleh: boks jest jak taniec

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2015 18:00
Plenerowe studio Czwórki w warszawskim Wilanowie odwiedziła Debora Saleh, która opowiedziała o treningach kalisteniki i boksu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marika: mam już dość reggae!

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2015 12:50
Marika właśnie wydała nową, piątą w karierze, płytę. Już sam tytuł albumu - "Marta Kosakowska" - to zaskoczenie, bo wokalistka dotąd nie używała swojego prawdziwego nazwiska.
rozwiń zwiń