X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marta Niewczas: karate to sztuka walki z leniem

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2016 12:50
Mistrzyni tej dyscypliny twierdzi, że nie ma lepszego narzędzia do kształtowania charakteru. - Karate to system wychowawczy. Uczy pokory i szacunku do drugiego człowieka - mówi Marta Niewczas.
Audio
  • Marta Niewczas - mistrzyni karate tradycyjnego wie, jak zachęcić innych do bycia aktywnym (Rozbiegani/Czwórka)
Marta Niewczas jako jedyna kobieta została nagrodzona tytułem ambasadora karate tradycyjnego na świecie
Marta Niewczas jako jedyna kobieta została nagrodzona tytułem ambasadora karate tradycyjnego na świecieFoto: mat. prywatne

Gość Czwórki wyjaśnia także, w jaki sposób trening karate pomaga uzyskać przewagę w życiu zawodowym. - Ta dyscyplina wymaga determinacji, zaradności i punktualności. Uczy cech, które kształtują przyszłych liderów - mówi.

Marta Niewczas W karate łączy nas jedno białe kimono i pas. Na trenigu nie liczy się to, kim jesteś i co robisz w życiu. Ważna jest etykieta, która obowiązuje wszystkich

Marta Niewczas wie o tym najlepiej, bo jest nie tylko mistrzynią Świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym, ale także trenerem i wykładowcą akademickim. W rozmowie z Kariną Terzoni tłumaczy, jak karate walczy z konsumpcją i na czym polega jej autorski program treningowy, który każdego zmobilizuje do ćwiczeń.

***

Tytuł audycji: "Rozbiegani"

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Marta Niewczas (mistrzyni karate)

Data emisji: 29.10.2016

Godzina emisji: 10.49

kul/ei

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Panna Anna Biega: trenuję, by być lepszą mamą

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2016 14:00
- Nie robię żadnego planu, żeby nie martwić się, jeśli go nie zrealizuję. Jak mi się uda, wychodzę na marszobieg, na siłownię, czasami ćwiczę w domu. Ale jak mam nieprzespaną noc, po prostu odpuszczam – opowiada Anna Szczypczyńska, blogerka, biegaczka i mama 3-miesięcznej Nelki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kluby fitness. "Ten rynek szybko się rozwija"

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2016 13:23
Magdalena Szulc i Małgorzata Kulczycka od ponad dwóch lat testują siłownie i kluby fitness na terenie całego kraju. Jak twierdzą, przez ten czas wiele zmieniło się na tym rynku, a klienci klubów mają powody do radości.
rozwiń zwiń