X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Joanna Jabłczyńska: trening to dla mnie katharsis

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2018 12:13
- Nie mam tak zwanych "wolnych przebiegów", chwili by usiąść na kanapie i obejrzeć serial. Cały czas coś robię, ale to jest mi potrzebne. Bez sportu rzadnej z moich prac nie wykonałabym tak, jak należy - mówi Joanna Jabłczyńska. -Dla mnie trening jest ważny jak oddychanie. Ja muszę znaleźć ten czas - dodaje.
Audio
  • Joanna Jabłczyńska opowiada, jak łączy prace w kancelarii i na planie, ze sportowymi treningami (Czwórka/Rozbiegani)
Joanna Jabłczyńska i Karina Terzoni
Joanna Jabłczyńska i Karina TerzoniFoto: Paweł Malinowski/Czwórka

Joanna Jabłczyńska od lat łączy swoje dwie wymagające prace, aktorki i prawniczki, ze sportem. Dziś można powiedzieć, że żaden ze sportów nie jest jej obcy. Jako ambasadorka Orlen Warsaw Maraton zaprasza na towarzyszący my 10-kilometrowy bieg Oshee. - Ja ten dystans chcę przebiec z uśmiechem na twarzy - zdradza w Czwórce. - 10 km to nie jest największy dystans, jaki w swojej karierze biegowej zrobiłam. Biegam dla przyjemności i po to, żeby na mecie dalej się uśmiechać - wyjaśnia. 

Każdy sportowy sezon aktorki wygląda inaczej, czasem trenuje sama, czasem decyduje się na trenera, w zależności od wyzwań jakie na nią czekają. - Teraz trenuję sama, ale systematycznie. Motywacji mi nie brakuje, bardziej brakuje czasu - przyznaje w rozmowie z Kariną Terzoni. 

Jaki Mecenas pomaga Joannie Jabłczyńskiej podczas treningów? Jakie największe wyzwanie sportowe podjęła w swoim życiu? I jak łączy bieganie ze zwiedzaniem? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.  


***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Joanna Jabłczyńska (aktorka, prawniczka, ambasadorka Orlen Warsaw Maraton)

Data emisji: 14.04.2018

Godzina emisji: 10.16

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Strażak na biegowym szlaku. Sportowe rekordy Bartłomieja Przedwojewskiego

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2018 11:00
W środowisku biegaczy mówi się o nim, że jest nowym objawieniem biegów górskich. Bartłomiej Przedwojewski, wielokrotny mistrz Polski w biegu anglosaskim, skyrunningu oraz długodystansowym biegu górskim w Czwórce opowiadał o swoich sportowych dokonaniach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Świerc: mam napęd na cztery koła

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2018 16:00
- Biegam w górach i nigdy nie będę samochodem wyścigowym, ale czasami, na spontanie, lubię wystartować na płaskim - tak mistrz Polski w biegach górskich Marcin Świerc podsumowuje swój udział w Półmaratonie Warszawskim. 
rozwiń zwiń