Ola Żelazo: ciężej nie znaczy lepiej

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2018 16:30
- Ćwiczę głównie z dziewczynami i kobietami w różnym wieku, i wspieram je na wiele sposobów. M.in. pokazując, że aktywność fizyczna jest ważnym, ale też przyjemnym elementem życia - mówi Ola Żelazo, trenerka jogi i pilatesu.
Audio
  • Ola Żelazo o tym, dlaczego warto ćwiczyć jogę i pilates (Rozbiegani/Czwórka)
Ola Żelazo
Ola ŻelazoFoto: Dorota Białkowska

Osobom, z którymi gość Czwórki rozpoczyna pracę, zawsze zadaje to samo pytanie: "dlaczego". - Kiedy w odpowiedzi słyszę, że dziewczyna "chce sobie zrobić poślad" albo "marzy o bikini przed wakacjami" to mnie przekonuje taka argumentacja, ale tylko pod jednym warunkiem - zaznacza trenerka. - To nie może być słomiany zapał, który kończy się po 4 spotkaniach - dodaje. 

Nie chodzi o to, by robić mordercze treningi. Namawiam do tego, by raz dziennie stanąć na macie. Choćby na 15 minut Ola Żelazo

Ola Żelazo specjalizuje się w jodze i pilatesie. W audycji tłumaczy, jakie efekty daje uprawianie obu dyscyplin, na czym polega "zdrowy ruch" i o co chodzi w "pięknym siadaniu".

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Ola Żelazo (trenerka jogi i pilatesu, właścicielka własnej marki sportowej)

Data emisji: 10.11.2018

Godzina emisji: 10.11

Czytaj także

Beat połączył Karoliny, jogę, balet i fitness

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2016 15:17
- Yoga Beat stało się bazą do nowego systemu treningowego - mówią zgodnie Karolina Erdmann i Karolina Król. - Wspólnie stworzyłyśmy nowy system łączący taniec, balet, fitness i beat - dodają.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aerial joga. Poćwicz sobie w powietrzu

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2018 17:20
Jeśli znudziły Wam się zajęcia fitness, czy osiedlowa siłownia to namawiamy, by pobujać trochę na szarfie, w chuście albo w hamaku.
rozwiń zwiń