Jarmuż, koktajle, zdrowe lajfstajle

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2016 20:50
Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Błażejewską - dietetyczką, która wyznaje zasadę, że jedzenie ma być źródłem zdrowia i przyjemność.
Trzecia część bestsellerowej książki Katarzyny Błażejewskiej to nowe, specjalnie skomponowane tygodniowe kuracje
Trzecia część bestsellerowej książki Katarzyny Błażejewskiej to nowe, specjalnie skomponowane tygodniowe kuracjeFoto: Pixabay/strecosa/dom. publiczna

Porozmawiamy m.in. o najnowszej książce jej autorstwa "Zdrowo smacznie wyjątkowo czyli koktajle dla zdrowia" oraz o tym, jaką stosować dietę, żeby być młodszym i piękniejszym. To po godz. 15.00.

O 14.00 będziemy dyskutować o kampaniach społecznych. W jaki sposób powstają? Co jest ich celem? Do kogo mają trafić? Czy można zmierzyć ich efektywność? Jakie wykorzystują narzędzia i środki dotarcia do odbiorców? 

***

Na "Się mówi" zapraszamy w poniedziałek (6.06) w godz. 14.00-16.00. Audycję poprowadzi Jakub Jamrozek.

kul


Czytaj także

Czy dieta-nic pomoże schudnąć?

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2016 13:55
Głodówka, detoks, oczyszczanie organizmu - pod tymi nazwami kryją się modne ostatnio niskokaloryczne diety. - Nie jest to całkowite niejedzenie - mówi dietetyczka Justyna Marszałkowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polski kawior, koraliki z czarnym oczkiem - zrób z nich tort i obiad

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2016 13:17
- Kasza może być zrobiona z każdego zboża, które rośnie na naszej planecie - mówi Maja Sobczak, autorka bloga "Qmam kaszę". - Każda z nich może mieć różne kolory.
rozwiń zwiń