Matt Olech - pozytywnie zakręcony vloger

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2015 15:40
- Staram się, żeby moje filmy, mimo żartów czy podtekstów seksualnych, kończyły się puentą, która sprowokuje ludzi do myślenia - mówi Olech.
Audio
  • Co śmieszy Matta Olecha? (Czwórka/Tędy po trendy)
Matt Olech - vloger z pozytywną misją. Jest bałaganiarzem, w aucie słucha gospel i nie lubi leśnego zapachu
Matt Olech - vloger z pozytywną misją. Jest bałaganiarzem, w aucie słucha gospel i nie lubi leśnego zapachu Foto: mat. promocyjne/Facebook

Przedstawia się jako pozytywnie pozytywny vloger i takie też są jego filmy. - Ze wszystkiego w życiu staram się żartować - mówi. - Ale wiem, że są sytuacje, w których to nie przystoi, dlatego u cioci na imieninach udaję, że mnie nie ma.

Matt Olech w swoich żartach chętnie odwołuje się do polityki. To temat bliski Polakom. - Wszyscy mamy jej dość, a śmiech jest najlepszą bronią, żeby z powalczyć z polityką - wyjaśnia.

Gość Czwórki chętnie do współpracy zaprasza innych vlogerów. Nam opowiada jakie panują między nimi relacje i czy w polskiej vlogosferze jest miejsce na przyjaźń.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzą: Aleksandra Jasieńska i Kamil Jasiński

Gość: Matt Olech (vloger)

Data emisji: 14.06.2015

Godzina emisji: 11.00

kul/mc

Czytaj także

Mieciu Mietczyński - postrach polskich filmowców

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2015 14:00
Mieciu Mietczyński to autor kanału na YouTubie, na którym krytykuje najgorsze filmy, a także streszcza szkolne lektury. - Możliwe, że przez to skończę za kratkami... - żartował w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fenomen youtuberów - na czym polega?

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2015 11:00
W audycji porozmawiamy, czy dziś dla młodych ludzi youtuberzy są takimi samymi idolami, jak kiedyś aktorzy i piosenkarze zza oceanu.
rozwiń zwiń