X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Biblia Audio. "Robimy film bez obrazu"

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2016 15:00
Najpopularniejsza książka w dziejach ludzkości doczeka się pierwszej w Polsce dźwiękowej adaptacji. - "Biblia Audio" nie będzie audiobookiem. Zakładamy, że nad projektem będzie pracować nawet 600 osób - mówią twórcy Krzysztof Czeczot i Maciej Budzich.
Audio
  • "Biblia Audio" - Krzysztof Czeczot i Maciej Budzich opowiadają o pomyśle udźwiękowienia Biblii (Tędy po trendy/Czwórka)
Krzysztof Czeczot pracował m.in. z Agnieszką Holland, Magdaleną Łazarkiewicz, Krzysztofem Krauze, Władysławem Pasikowskim i Maciejem Pieprzycą. Dziś należy do grona najciekawszych młodych twórców słuchowisk
Krzysztof Czeczot pracował m.in. z Agnieszką Holland, Magdaleną Łazarkiewicz, Krzysztofem Krauze, Władysławem Pasikowskim i Maciejem Pieprzycą. Dziś należy do grona najciekawszych młodych twórców słuchowiskFoto: Aurelia Chmiel

Goście Czwórki przyznają, że w ten sposób chcą przywrócić Biblię do obszaru kultury. - Zależy nam, żeby każdy, kto będzie miał taką ochotę, mógł sprawdzić jakie historie kryją się w Piśmie Świętym - mówi reżyser Krzysztof Czeczot. - "Biblia Audio" ma być naszym dziedzictwem kulturowym. Punktem wyjścia do rozmów o współczesnym świecie.

Praca nad projektem trwa już od kilku tygodni, a sposób realizacji różni się od koncepcji zwykłego audiobooka. W audycji tłumaczymy, na czym polegają te różnice i zdradzamy, kogo usłyszymy w rolach głównych.

***

Tytuł audycji: "Tędy po trendy"

Prowadzą: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Goście: Krzysztof Czeczot (aktor, reżyser, dramaturg, producent), Maciej Budzich (bloger)

Data emisji: 5.06.2016

Godzina emisji: 10.10

kul/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pablopavo. "Deyna na głowie, Dylan na sercu"

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 13:50
- Na biografię daję sobie jeszcze czas, wywiad-rzeka mnie nie interesował, zgodziłem się na "Dym", bo czegoś takiego jeszcze u nas nie było - opowiada Pablopavo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mali księgarze łączą się, inspirują, współpracują

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2016 14:05
- Miłość do książek, do czytelników, zakurzonych półek to coś co wyróżnia małe księgarnie kameralne - mówią księgarki, Karolina Krakowska i Ula Jankowska. - Zazwyczaj jest tam też miły księgarz, a jeśli nawet jest niemiły, to na pewno zna się na książkach.
rozwiń zwiń