Poznaj Kolumbię z kodami QR

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2019 12:13
Tomek Słodki niedawno zamknął dobrze prosperujący biznes i ruszył w świat. Teraz wydaje książkę o Kolumbii, ale by "przeczytać" ją całą niezbędne będzie skanowanie kodów QR.
Audio
  • Tomasz Słodki opowiada o Kolumbii (Tędy po trendy/Czwórka)
Tomasz Słodki
Tomasz SłodkiFoto: Mateusz Kulik/Czwórka

słodki kolumbia.jpg

- Pracowałem po kilkanaście godzin dziennie. Pojechałem sobie do Kolumbii i siedziałem na 10. piętrze w apartamencie, który wynająłem i tak sobie myślałem - trochę za dużo tej pracy - wspomina w Czwórce. - I przypomniały mi się rozmowy z podróżnikami, którzy mówili, że rzucili wszystko i pojechali w świat. I tak właśnie narodził się też mój pomysł - dodaje. 

Wielu osobom Kolumbia kojarzy się przede wszystkim ze światem narkotyków. Tego typu wątpliwej sławy dodał jej też serial "Narcos". - Ale to jest zupełnie inny kraj. Tam są sympatyczni ludzie, super widoki roślinność, wszystko jest inne, dla nas nowe - przekonuje Tomasz Słodki.  - Nic nie jest podobne do tego, co znamy z Polski, przez fryzjera, po tańce w parkach - dodaje. 

Jaki jest ten kraj gość Czwórki opisuje w swojej książce, ale też na vlogu. - Jestem radiowcem, zależało mi, żeby książka miała trochę wydźwięku radiowego, ale i telewizyjnego - podkreśla. Na wielu stronach książki znajdą się kody QR, które po zeskanowaniu będą kierowały do filmów i reportaży radiowych właśnie z Kolumbii - wyjaśnia. 

Co znajdziemy po zeskanowaniu kodów QR, a co na płycie CD dołączonej do książki? Czemu Tomasz Słodki zdecydował się na takie multimedialne wydawnictwo? Kiedy będzie miało ono swoją premierę? O tym w rozmowie z "Tędy po trendy". 

Posłuchaj całej audycji, w której znalazł się także przegląd wydarzeń tygodnia w sieci i muzyczny felieton DJ Berta. >>>

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Mateusz Kulik

Gość: Tomasz Słodki (autor książki "Kolumbia Projekt)

Data emisji: 3.11.2019

Godzina emisji: 10.18

pj/kul

Czytaj także

Biblioteka Ossus - encyklopedia "Gwiezdnych Wojen" na YouTube

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 12:20
"Dawno temu, w odległej galaktyce..." - fani "Gwiezdnych wojen" znają ten fragment na pamięć. Ale czy wiecie jak walczyć mieczem świetlnym albo jak bogaty był Lord Vader? Odpowiedzi na te pytania przynosi "Biblioteka Ossus".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koniec ze współdzieleniem konta? Netflix wprowadza nowe zasady

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2019 14:19
Popularny serwis streamingowy zapowiedział, że ma zamiar zrezygnować z możliwości współdzielenia konta.
rozwiń zwiń