Polskie Radio
Section05
netflix

Twerkujące 11-latki w filmie dostępnym na Netflixie. Amerykański polityk chce śledztwa pod kątem pedofilii

Przedstawiciel Izby Reprezentantów stanu Teksas - Matt Schaefer wzywa do wszczęcia śledztwa w sprawie filmu dostępnego na platformie Netflix. W dramacie "Cuties" przedstawiono twerkujące nastolatki, co według amerykańskiego polityka podchodzi pod pedofilię i seksualizację dzieci. 
Zobacz więcej na temat:  netflix pedofilia FILM USA Stany Zjednoczone ŚWIAT Ameryka Północna

"Sneakerheads" - w poszukiwaniu "Zer"

Devin (w tej roli Allen Maldonado), który kiedyś z pasją kolekcjonował buty sportowe, obecnie jest ojcem na pełen etat. Gdy kumpel z dawnych czasów, Bobby (Andrew Bachelor), wciąga go w udział w piramidzie finansowej, Devin popada w pokaźne długi. Aby odzyskać pieniądze, zanim jego żona odkryje, w co się wpakował, Devin prosi o pomoc barwną grupę innych wielbicieli adidasów. Razem przeczesują świat w poszukiwaniu „Zer” — świętego Graala rzadkich butów sportowych.
Zobacz więcej na temat:  serial netflix

Kim są najbardziej poszukiwani i nieuchwytni przestępcy świata?

Choć wyznaczono za nich wysokie nagrody i poszukują ich śledczy z wielu krajów, to oni wciąż są lub przez wiele lat byli nieuchwytni. Serial dokumentalny o ludziach podejrzewanych o ciężkie zbrodnie, którzy wciąż nie stanęli przed wymiarem sprawiedliwości, przygotowała jedna z popularnych platform filmowo-serialowych - Uważam, że to bardzo ciekawa produkcja - ocenił Piotr Gociek. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 serial netflix Łukasz Adamski Piotr Gociek przestępczość