Andrzej Mazuruk: mówię o tym, co mnie interesuje. Taki format daje mi dużo swobody

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2018 13:31
- Stworzyłem ten kanał, bo od razu miałem w głowie pewną jego koncepcję. Pracowałem wcześniej z innymi youtuberami i wiem, co chcę przekazać swoim widzom - mówił pomysłodawca i założyciel "Versusa" Andrzej Mazuruk. 
Audio
  • Andrzej Mazuruk o kanale „Versus” i zjawiskach, które opowiadają swoje historie (Tędy po trendy/Czwórka)
Andrzej Mazuruk
Andrzej MazurukFoto: Mateusz Kulik/Czwórka

- Kanał nie skupia się na jednym temacie. Staram się przekazać widzom wszystko, co mnie samego interesuje. Posiadam umiejętność zapamiętywania nietypowych rzeczy. Postanowiłem sprawdzić, czy to, co zaskakuje moich znajomych spodoba się też internautom na tej kanwie powstał cały kanał - tłumaczył. 

- "Versus", bo na kanale przeciwstawiam sobie dwie, najczęściej sprzeczne rzeczy. Badam rozbieżności, bo ciekawią mnie różnice i chciałbym wiedzieć, co inni mają na ten temat do powiedzenia - wyjaśniał.

Czym różni się YouTube od telewizji, Darth Vader od Darth Maula, nauczanie w szkole od nauki w domu? Dlaczego autor nie zawsze omawia na swoim kanale zjawiska sprzeczne? Czy w mieście zbudowanym na pustyni może być za dużo wody? O tym, jak nie zamykać się na jeden temat i mówić o rzeczach, które interesują nas samych rozmawialiśmy w "Tędy po trendy". Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Mateusz Kulik

Gość: Andrzej Mazuruk (twórca kanału "Versus" na YouTube)

Data emisji: 23.09.2018

Godzina emisji: 10.08

ac

Czytaj także

Vonsky Channel. Ameryka okiem polskiego vlogera

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2018 18:16
Na swoim kanale opowiada o podóżach i porusza ważne z jego punktu widzenia wątki dotyczące spraw społeczno-politycznych. Komentuje fenomeny kulturowe i najnowsze trendy - również te kulinarne.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Baniak Baniaka". Jak nauczyciel z budżetówki stał się youtuberem

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2018 10:23
Michał „Baniak” Bańka – od 2013 roku prowadzi kanał filmowy "Baniak Baniaka", który jest poświęcony w 100 proc. grom fabularnym. Po kilku latach działalności zdobył tysiące fanów, dzięki regularnym publikacjom, humorowi i oferowaniu wsparcia dla Mistrzów Gry. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kasia Gandor: o codzienności z perspektywy naukowca

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2018 12:04
Była modelką, obecnie jest studentką biotechnologii i jak sama mówi - pasjonatką nauki i merytorycznych dyskusji. Od 2017 roku prowadzi na YouTube vloga, na którym dzieli się naukowymi ciekawostkami.
rozwiń zwiń