Związki na odległość - czy to ma sens?

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2015 10:00
Im dalej, tym gorzej dla związku - im większa odległość, tym większe niezrozumienie. W najbliższej audycji sprawdzimy, czy to prawda.
Związek na odległość to codzienne oczekiwanie na telefon lub SMS i ciągły niedosyt bliskości
Związek na odległość to codzienne oczekiwanie na telefon lub SMS i ciągły niedosyt bliskościFoto: Glow Images/East News

Dlaczego przez telefon, za pośrednictwem e-maili czy SMS-ów tak trudno się dogadać? Czy związki na odległość mogą zakończyć się happy endem?

O tym, że trudno utrzymać więź, mając między sobą tysiące kilometrów wiedzą dobrze bohaterowie filmu „Stosunki międzymiastowe". Erin mieszka w Nowym Jorku, Garret w San Francisco, a łączący ich dystans powoduje kłótnie i nieporozumienia.

***

Na "Tryb Głośnomówiący" zapraszamy w środę (15.04.) w godzinach 20.00 - 21.00. Audycję poprowadzą Beata Kwiatkowska i Błażej Hrapkowicz.

mg

Czytaj także

Czy zdrada à la Brokeback Mountain jest usprawiedliwiona?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2014 09:00
"American Beauty", "Bliżej", "Małe dzieci", "Intymność" i wiele innych. Z ekranów kin zdrada wprost się wylewa - ku przestrodze, czy dla zachęty? O filmowych i rzeczywistych zdradach rozmawialiśmy w audycji "Tryb głośnomówiący".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przeciwieństwa się przyciągają?

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2015 10:51
W filmie "Pretty Woman" milioner wiąże się z kobietą lekkich obyczajów. Czy takie historie zdarzają się tylko w filmach?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fochy to domena mężczyzn czy kobiet?

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2015 19:00
- Miewam takie fochy trzydziestosekundowe i czerpię z tego olbrzymie korzyści - mówiła w Czwórce aktorka Olga Frycz. Tylko kobiety wykorzystują dąsy dla własnych korzyści?
rozwiń zwiń