Ania Skura - blogerka na szczycie Kilimandżaro

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2015 19:00
Nasze studio odwiedzi blogerka modowa i miłośniczka biegania, która lubi pokonywać siebie i wciąż ustanawiać swoje nowe rekordy.
Kilimandżaro jest jednym z najwyższych samotnych masywów świata. Tworzą go trzy szczyty - pozostałości po wulkanach
Kilimandżaro jest jednym z najwyższych samotnych masywów świata. Tworzą go trzy szczyty - pozostałości po wulkanachFoto: Pixabay (Domena publiczna)

Ania Skura prowadzi blog "What Anna wears", na którym pokazuje swoje stylizacje i inspiruje czytelniczki do aktywnego stylu życia i podejmowania nowych wyzwań. Blogerka ma na swoim koncie starty w maratonach, a ostatnio zdobyła Kilimandżaro, najwyższą górę Afryki. O tej wyprawie opowie na antenie Czwórki.

***

Na audycję "Tryb głosnomówiący" w czwartek (24.09) o godz. 20.00 zaprasza Beata Kwiatkowska.

mg/kd

Czytaj także

Świat Afryki, którą rządzi natura

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2013 18:00
Hakuna matata to znaczy, że nie ma problemu. Bara Bara to ulica. Świat w języku suahili wygląda inaczej. To świat Afryki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Autem przez Afrykę. "Ta podróż wiele mnie nauczyła"

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2014 17:00
Marcin Złomski postanowił przemierzyć całą Afrykę 19-letnim samochodem osobowym. I udało mu się. Wraz z żoną pokonał w ten sposób niemal 20 tys. kilometrów. - To była niezwykła przygoda - wspomina w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Maroko to atrakcyjny kierunek też jesienią i zimą

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2014 18:00
Nie wszystkim udało się latem wyjechać na upragniony wyjazd wakacyjny. Jeśli ktoś urlop zaplanował na jesień albo początek przyszłego roku, spokojnie może rozważyć Maroko jako punkt docelowy wyjazdu.
rozwiń zwiń