Co nas wkurza na zakupach?

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2014 15:33
Wyjście na zakupy to nie zawsze przyjemność. Często wypad do sklepu to najlepsza okazja, żeby się porządnie zdenerwować.
Co nas wkurza na zakupach?
Foto: Flickr/meiburgin

W środowy poranek sprawdzimy co nas wkurza w sklepach. Czy są to tylko kolejki, a może bardziej frustrują niekompetentni sprzedawcy? Pomieszane produkty, nadgryzione jedzenie, popychanie, głośna muzyka - to wszystko też potrafi nas solidnie zdenerwować.

O tym, czy można uniknąć stresów na zakupach, porozmawiamy o poranku, w "Audycji nr 1". Od 6.00 zapraszają Michał Migała i Mariusz Infulecki.

ac

Czytaj także

"Gimbus" to nie tylko uczeń gimnazjum, ale też stan umysłu

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 13:00
"Gimbus” - kiedyś nazywało się tak autobus wiozący dzieci do szkoły. Jednak ta definicja odeszła już do lamusa. Dziś tym mianem określa się ucznia "gimbazy”, czyli potocznej nazwy gimnazjum. Według niektórych, "gimbus" to po prostu stan umysłu człowieka. Dlatego można tak nazwać każdą osobę niezależnie od jej wieku, o ile jej mentalność jest na poziomie gimnazjalisty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maffashion: wysokie zarobki blogerów to mit

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2014 15:30
25-letnia Julia Kuczyńska, znana również jako Maffashion, to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Jej praca inspiruje tysiące młodych dziewczyn. Udało jej się pasję przerodzić w zawód. - To znacznie trudniejsze i bardziej wyczerpujące niż mogłoby się wydawać - zaznaczyła w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lepiej z Jackiem i Plackiem, czy solo? Życie z rodzeństwem

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2014 11:30
Czy jedynacy są większymi egoistami, a najstarsze rodzeństwo nabiera w dzieciństwie cech przywódczych? Psycholog dziecięcy Maja Orszymor opowiadała w "Audycji nr 1", jak wychowanie z braćmi czy siostrami kształtuje naszą osobowość.
rozwiń zwiń