Wegetarianie kontra mięsożercy

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2014 13:00
Nie jest to może jeszcze wojna, ale już otwarty konflikt. Wegetarianie kontra mięsożercy.
Wegetarianie kontra mięsożercy
Foto: Glowimages/East News

Kto ma rację? A może obie strony mają na tyle dużo argumentów, aby wzajemnie się przekonać do swoich racji? Sprawdziwy to już w poniedziałkowy poranek. W sondzie Czwórki zapytamy was też, czy w ramach równouprawnienia powinno być menu mięsne w knajpach wegetariańskich?
To wszystko w "Audycji nr 1" w poniedziałek 20 października. Najlepsze możliwe wejście w nowy tydzień zaserwują Michał Migała i Mariusz Infulecki. Początek o 6.00.
ac

Czytaj także

Maffashion: wysokie zarobki blogerów to mit

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2014 15:30
25-letnia Julia Kuczyńska, znana również jako Maffashion, to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Jej praca inspiruje tysiące młodych dziewczyn. Udało jej się pasję przerodzić w zawód. - To znacznie trudniejsze i bardziej wyczerpujące niż mogłoby się wydawać - zaznaczyła w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Macademian Girl: blogowanie otwiera i poszerza horyzonty

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2014 13:30
Tamara Gonzalez Perea jest dyplomowaną architektką wnętrz, ale realizuje się w modzie. Jej blog Macademian Girl śledzi prawie 5,5 tysiąca fanów, profil na Facebooku ma blisko 100 tys. polubień. - Znalazłam pomysł na życie i go realizuję - mówi blogerka. - To cudowne uczucie żyć z pasji. Bo choć pracuję, to jednak nie czuje się jakbym była w pracy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Rozenek: kluczem do szczęścia jest równowaga

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2014 18:00
Aktora Jacka Rozenka kojarzymy przede wszystkim z wielu ról filmowych i telewizyjnych. To jednak tylko wycinek jego dorobku zawodowego. Na co dzień bowiem rodowity, 45-letni warszawiak doskonale radzi sobie jako mówca motywacyjny i coach.
rozwiń zwiń