Maria Czubaszek: w życiu nie przeczytałam żadnej ze swoich książek

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2014 12:00
"Blog niecodzienny", najnowsza książka Marii Czubaszek, ukazała się na rynku. - Nie po to żyję, żeby pisać, ale po to piszę, żeby żyć - powiedziała autorka.
Audio
  • Maria Czubaszek o książce "Blog niecodzienny", "Panu Tadeuszu", polskim showbiznesie i planach zawodowych (Czwórka/Audycja nr 1)
Maria Czubaszek odwiedziła Czwórkę
Maria Czubaszek odwiedziła CzwórkęFoto: Wojciech Kusiński/PR

Maria Czuwaszek znana z ciętego dowcipu pisarka i satyryk, autorka tekstów piosenek, scenarzystka, felietonistka i dziennikarka opowiadała o swojej nowej, kolejnej już książce pt. "Blog niecodzienny". Ale także o kondycji polskiego show-biznesu. - Jakie gwiazdy, takie salony - podsumowała. - Jednak ich zmyślone historie są z pewnością ciekawsze niż prawda.

Była dziennikarka Polskiego Radia, znana z anten Jedynki i Trójki wspomniała także o swoim życiu prywatnym, przyjaciołach i planach zawodowych.

Czytaj także: Zygmunt Miłoszewski i jego gniew. Pożegnanie z Szackim <<<

Dlaczego jej idolem został Woody Allen? Skąd wziął się tytuł "Blog niecodzienny" i czy Czubaszek wyda kolejną książkę? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy z Marią Czubaszek, bądź obejrzenia wideo ze studia Czwórki.

Prowadzący: Michał Migała, Mariusz Infulecki

Gość: Maria Czubaszek

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Data emisji: 4.11.2014

Godzina emisji: 06.00 - 9.00

(kd/asz)

Czytaj także

Powieść "Matka Makryna". Jacek Dehnel opisał wielką mistyfikację XIX w.

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2014 17:00
Słowacki dla niej odrzucił Towiańskiego, Norwid widział w niej symbol Polski, a papież Grzegorz XVI przyjął ją na audiencji. Losy fałszywej zakonnicy katolickiej Makryny Mieczysławskiej stały się podstawą powieści Jacka Dehnela "Matka Makryna".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie jest łatwo zostać następcą Szekspira. Jak pisać dramaty?

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2014 14:15
Nie brakuje chętnych, którzy chcieliby pójść śladami Szekspira i stać się ikoną dramatopisarstwa. Droga jednak jest bardzo długa. Czy mogą w tym pomóc najnowsze pozycje książkowe z rodzaju poradników? I czy tak naprawdę... warto się starać?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Monika Pietrasińska - kolejna Natalia Siwiec polskiego showbiznesu?

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2014 12:00
Monika Pietrasieńska, aktorka i modelka, która zyskała popularność grając w jednym z telewizyjnych seriali, opowiadała w Czwórce o operacjach plastycznych i porównywaniu jej do Natalii Siwiec.
rozwiń zwiń