Kłopoty w komunikacji miejskiej. Co nas denerwuje?

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2016 12:41
- Większość kierowców pracujących w usługach nie rozumie, że to oni są dla ludzi, a nie ludzie dla nich - mówi Robert Chilmończyk, znany jako warszawski Wesoły Kierowca.
Audio
  • Komunikacja miejska. Problemy pasażerów i kierowców (Audycja nr 1/Czwórka)
Jakie przygody spotykają kierowców autobusów na trasie? O tym także opowiadał gość Czwórki
Jakie przygody spotykają kierowców autobusów na trasie? O tym także opowiadał gość CzwórkiFoto: Pixabay.com/Public domain

Korzystający z komunikacji miejskiej spotykają się z wieloma irytującymi zachowaniami, zarówno ze strony współpasażerów jak i kierowców. Głośne rozmowy przez telefon, trzymanie zakupów na siedzeniu czy brzydkie zapachy to tylko niektóre z nich.

Mimo tych problemów, powstały rankingi najlepszych komunikacji miejskich w Polsce i wśród światowych stolic. U nas prymusem są Kielce, na świecie Madryt. Robert Chilmończyk w rozmowie z Magdą Rożniecką zdradza z jakimi kłopotami w autobusach spotyka się jako kierowca. Co robi podczas bójek pasażerów i ze śpiącymi osobami, których nie może dobudzić. Opowiada też o występie tenora operowego na pokładzie jego pojazdu.

***

Tytuł audycji: "Audycja nr 1"

Prowadzą: Mariusz Infulecki, Piotr Galus

Materiał: Magda Rożniecka

Data emisji: 24.03.2016

Godzina emisji: 8.00

pj/kd

Czytaj także

Lokum dla samiczki, bójki z kolegami - idzie wiosna!

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2016 12:31
Przebiśniegi, kocie marcowanie czy zapach alkoholu unoszący się znad rabat kwiatowych to tylko część z oznak, że przyszła wiosna. Na ten czas niejedna pani chciałaby pewnie być z wikłaczem, a panowie stać się dzioborożcem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bloger roku 2015. "Zachorowałem na bieganie"

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2016 17:00
- Nie ma dobrego biegania bez konkretnego jedzenia – mówi Łukasz Remisiewicz, autor bloga dla wszystkich kochających jedzenie i sport, dodaje, że żeby trenować nie trzeba być na drakońskich dietach.
rozwiń zwiń