Natalia Nykiel o Error Tour 2016: będzie inaczej

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2016 10:00
Zbliża się wyjątkowa trasa koncertowa Natalii Nykiel Error Tour to seria 12 koncertów, których gośćmi specjalnymi będą m.in. Justyna Święs z The Dumplings i Krzysztof Zalewski.
Audio
  • Natalia Nykiel zaprasza na trasę koncertową Error Tour 2016 i opowiada, jak przygotowuje się do koncertów (Strefa Prywatna/Czwórka)
Natalia Nykiel gościła u Kasi Węsierskiej, by opowiedzieć o swojej trasie koncertowej Error Tour 2016
Natalia Nykiel gościła u Kasi Węsierskiej, by opowiedzieć o swojej trasie koncertowej Error Tour 2016Foto: Czwórka

Warszawa, Kraków, Łódź, Szczecin czy Worcław - to tylko część miast, które odwiedzi Natalia Nykiel podczas swojej trasy Error Tour, startującej już 11 marca. Artystka opowiadała w Czwórce m.in. o tym, czym nadchodzące koncerty różnić się będą od tego, co nagrała wraz z Auerem wystepując w Czwórce. - Tym razem towarzyszył mi będzie zespół. Będzie oczywiście klubowo, ale wystąpię m.in. z żywymi bębnami - mówiła wokalistka. Zdradziła też, jak przygotowuje się do wyzwania, jakim będzie Error Tour. - Straram się żyć aktywnie: basen, siłownia. Dobra kondycja jest niezbędna także podczas koncertów, zwłaszcza, że nasz materiał jest energetyczny - mówiła w Czwórce.

Natalia Nykiel opowiadała także o kulisach i szczegółach swojej trasy, ale zapowiedziała też dwie specjalnie przygotowane niespodzianki, którymi planuje zaskoczyć swoich fanów.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Natalia Nykiel (wokalistka)

Data emisji: 8.03.2016

Godzina emisji: 20.00

kd/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Natalia Nykiel: debiutowałam na ambonie

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2015 13:40
- Zawdzięczam to babci, z którą w dzieciństwie śpiewałam różne piosenki religijne - wspomina Natalia Nykiel, autorka płyty "Lupus Electro".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kołobrzeg. Natalia Nykiel spotkała się z fanami

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2015 12:00
Koncert Natalii Nykiel, który miał się odbyć w środę 29 lipca na antenie Czwórki, z powodu gwałtownego załamania pogody przesunięty został na inny termin. Artystka spotkała się jednak z fanami!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Iza Lach i jej "Wieczna mgła". Premiera w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 20:04
rozwiń zwiń